Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosítvány nélküli férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosítvány nélküli férfi esélytelen hogy párt találjon?

Figyelt kérdés
Régen nem volt ez így,manapság meg kötelező szinte?
tegnap 13:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Egy páromnak se volt jogsija...
tegnap 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Tök érdekes, nekem van barátnőm, pedig nem is akarok jogosítványt. Méghozzá barátnőm nem is valami nyomi kis gnómocska, hanem olyan nő, aki 20 éves koráig versenytáncolt, szóval gondolhatod, van alakja, arcra gyönyörű, és emellett még okos is.

És előtte is voltak párkapcsolataim, sőt, olyan is volt, hogy hárman is járni akartak velem.

Pedig amúgy nem tartom magam egy szívdöglesztőnek, sőt... egy nem túl magas, enyhén pocakos pasast képzelj el.

Szóval ideje lenne a jogosítvány-hisztit abbahagyni, és nem erre fogni, ha valami nem sikerül!

tegnap 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
45%
Nálam igen. Férfiatlan akinek jogsi sincs.
tegnap 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Manapság elvárás ahogy hallom alap dolog kell hogy legyen,anélkül semmire nincs esely
tegnap 13:58
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Van jogsim és kocsim is 18 éves korom óta, mégse tudtam barátnőt találni szóval nem ezen fog múlni elsősorban. Habár egy kocsi azért nagyon hasznos dolog tud lenni a hétköznapokban, szóval nem is a nők kedvéért, de legalább azért, hogy jobban tudj boldogulni az életben érdemes megcsinálni a jogsit.


37/F

tegnap 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tehát akkor "selejt" minden olyan férfi akinek nincs..
tegnap 14:15
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem szükséges de nagy előny ha van.

Eddig a legtöbb barátnőm az előző pasijaiknak nem volt se jogsi se autó és nagyra értékelték, hogy néha elviszem a-ból b-be és nem a buszon kell nyomorognunk. Amit sokat hangoztattak is.

De olyan is van hogy az utánam lévő palijának meg nem volt jogsija aztán mindig szúrós szemmel nézett amikor nevettem rajtuk a buszmegállóban szakadó esőben.

tegnap 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
tegnap 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

#8


Igen engem másolt. Az az én kérdésem!

tegnap 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Amennyiben olyan párt keresel, akinél elvárás a jogosítvány, akkor igen, esélyed sincs!
tegnap 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!