Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosítvány nélküli férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosítvány nélküli férfi esélytelen hogy párt találjon?

Figyelt kérdés
Régen nem volt ez így,manapság meg kötelező szinte?
tegnap 13:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7,persze hogy nagyra értékelték hogy fuvaroztad őket
tegnap 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen, de nem árt gazdagnak lenni hozzá, hogy legyen pénzed sofőrre.
tegnap 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálam a legutóbbi 2 exemnek se volt jogsija, azóta sincs (35, 41 évesek). Nem számított.
tegnap 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De amúgy nem olyan nagy történet megcsinálni, ha ez zavar téged. Kicsit sokba kerül, de azért nem lehetetlen.
tegnap 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Első válaszoló én, hogy sose volt jogsis párom még (bár igazán a véletlenen múlott), utánam egy srác akinek jogsi nélkül is sima az ismerkedés, majd egy pasi akinek hiába van se megy neki.

Amit levett belőle a kérdező: minden jogsi nélküli szar.

Itt nem a jogosítvány a probléma.

tegnap 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35%

7

Mert én menjek kocsival őt meg rakjam fel a buszra és a célnál tali? Vagy ezt hogyan gondoltad?

Vagy a havi nagybevásárlásnál hagyjam, hogy 4 szatyorral buszozgasson 25km-t?

Szerintem ez ilyen alap, hogy elviszem, ha már ő jelent nekem valami.

tegnap 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Pont a férfinak alap...
tegnap 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Amennyiben olyan párt keresel, akinél elvárás a jogosítvány, akkor igen, esélyed sincs!"


És mondj olyan csajt, akinél nem. Meg lakás meg stb.... Mondom, manapság a randi is úgy kezdődik, hogy mutasd a bankszámládat a mobilodon. Ilyen ez a 21. század...:D

tegnap 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!