Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az aranyásók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az aranyásók mellett léteznek ezüst- és bronzásó csajok is?

Figyelt kérdés

Ugye sokszor felvetődik, akár itt gyakorin is, hogy "jajj, XY biztos nem aranyásó, mert nem luxuscuccokra meg milliomos csávókra utazik. Ezért javaslom, vezessünk be új kifejezéseket a szintén pénzre hajtó, de kisebb összeggel is megelégedő nőcikre.


Az aranyásó ugye az, aki a luxusra meg a pénzre utazik, érdekből ismerkedik.


Az ezüstásó ugyanúgy érdekből keres partnert, csak egy fokkal alacsonyabb szinten. Ő a luxus dubaji nyaralás meg a Merci helyett beéri mondjuk egy hét spanyol vagy horvát nyaralással, meg egy BMW-vel vagy Opellel.


A bronzásó meg a falusi kiadás: neki már jó az is, ha a pasi kifizeti a tűzifáját, elviszi falunapra vagy a szomszéd faluba a háromcsillagos hotelba hosszúhétvégézni. Meg neki elég, ha a pasika egy Suzukival fuvarozza őt ide-oda.


Szerintetek ezek legit kategóriák?


ma 11:31
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
65%
29, nem olvastam más kommentjét, csak a tiedet.
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

"Elárulok valamit, amin nagyon fogsz hisztizni: ez a normális. Ha valaki nem tetszik külsőre, az párkapcsolat szempontjából senki. Nem fogom undorodva hagyni, hogy valaki megbasszon."


Rendben, bár a dohányboltos Icukákat idéző stílusod alapján amúgy is kevesen kívánhatnak téged... khm... "megb.szni". De ezzel semmi baj. Csak akkor nem kell általánosítani, hogy az ország összes pasija közül 20 van, aki házias. Hanem válalld szépen fel, hogy az általad preferált, sudribunkó faszagyerekek között ez az arány.


Pont olyan vagy, mint az incelek, akik nyígnak, hogy a top instamodelleknek csak a gazdag pasika kell, ezért minden nő anyagias.

ma 14:46
 33/46 A kérdező kommentje:

"29, nem olvastam más kommentjét, csak a tiedet."


És az idézőjel sem tűnt fel a kommentemben? :D Tudod, amit akkor használunk, amikor... (dobpergés) Idézünk valakitől! XD


Semmi baj, feldobtad a napomat, ekkora ön-égetést rég láttam. :)))

ma 14:48
 34/46 anonim válasza:
78%
Kérdező meddig tart az irigy hisztid?
ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
68%

Mert aki helyes, az sudribunkó? Aki meg ronda, az házias?


A ronda pasiknak van a leggusztustalanabb személyisége. Lásd: te.

ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
64%
Ekkora hiszit leverni itt, mint a kérdező! :D Eredj LinkedIn-re munkát keresni, hátha lesz egy kis pénzed neked is.
ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
68%
Néhány kérdésről annyira érezni, hogy a kérdező semmit nem beszél hétköznapi emberekkel, csak tiktok csatornákat néz egész nap.
ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Én ásóásó vagyok. Mert az a jó pasi akinek van ásója, és a többi kerti szerszám, esetleg a suhanó fűnyíró, mert az drágább és vasárnap is lehet használni, ha már teleszkópos ágvágója is van az már őrület jó pasi kategória.
ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező te olyan undorítóan beszélsz a nőkről, hogy szerintem add föl, jók lesznek neked a pasik is. Vagy tanulj meg viselkedni, ha már jóanyád nem tanított meg rá.
ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Mennyi harcias kis ezüst-, bronz-, meg (úgy látom) színesfémásó van itt... :D
ma 15:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!