Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az aranyásók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az aranyásók mellett léteznek ezüst- és bronzásó csajok is?

Figyelt kérdés

Ugye sokszor felvetődik, akár itt gyakorin is, hogy "jajj, XY biztos nem aranyásó, mert nem luxuscuccokra meg milliomos csávókra utazik. Ezért javaslom, vezessünk be új kifejezéseket a szintén pénzre hajtó, de kisebb összeggel is megelégedő nőcikre.


Az aranyásó ugye az, aki a luxusra meg a pénzre utazik, érdekből ismerkedik.


Az ezüstásó ugyanúgy érdekből keres partnert, csak egy fokkal alacsonyabb szinten. Ő a luxus dubaji nyaralás meg a Merci helyett beéri mondjuk egy hét spanyol vagy horvát nyaralással, meg egy BMW-vel vagy Opellel.


A bronzásó meg a falusi kiadás: neki már jó az is, ha a pasi kifizeti a tűzifáját, elviszi falunapra vagy a szomszéd faluba a háromcsillagos hotelba hosszúhétvégézni. Meg neki elég, ha a pasika egy Suzukival fuvarozza őt ide-oda.


Szerintetek ezek legit kategóriák?


ma 11:31
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

19 Az komoly, te melyik párhuzamos univerzumban élsz? XD


Elmondom, hogy néz ki ez férfi szemszögből:


"kihordatják és felneveltetik velük a gyerekeiket," - általában a nőcike az, aki babaprojektet akar, megy az érzelmi zsarolás, a "ha igazán szeretsz, akkor bevállaljuk a gyereket". Aztán persze válás után, mikor kiderül, hogy szingli anyukaként már nem lesz akkora sikere a húspiacon, jön a hibáztatás, hogy az ex-férj hibája minden.


"az összes láthatatlan és érzelmi munkát rájuk hagyják" - bocsi, de a legtöbb úgynevezett "láthatatlan" munka kb. kimerül abban, hogy "jajj, milyen színű díszpárnát vegyünk az ikeában? Türkizt vagy levendulát?" Az érzelmi munkáról meg jobb nem is beszélni abban a társadalomban, ahol ha a férfi egyszer is bizonytalan lenne vagy támaszra volna szüksége, akkor le van hordva mindenféle lúzernek, meg a nő részéről egyből jön a "férfit akarok, nem kisfiút!"


"egyedül viszik a háztartást, főzetnek magukra, kiszolgáltatják magukat" - találhatnál olyan pasit is, aki elvégzi a házimunka ráeső részét, takarít, szeret főzni, de hát az ugye olyan férfiatlan, neked az erős, türhő bunkó kell, mert az a férfias csávó, akire nedvesedik a bugyika.

ma 14:21
 22/46 anonim válasza:
88%
Kérdező neked nem jutott nő még soha az látszik, nemhogy párkapcsolat 🤣
ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
82%

"Maldiv's szigeteket" - szerintem te max. a járdaszigeteken jártál :D"


Én a 14-es kommentem előtt megkérdeztem, hogy akkor egyedül menjek-e Spanyolországba. Mert tudom, én hol vagyok anyagilag a példáid közt, de erre is megkaptam az aranyásást.

ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
71%

"találhatnál olyan pasit is, aki elvégzi a házimunka ráeső részét, takarít, szeret főzni, de hát az ugye olyan férfiatlan"


Dehogy férfiatlan. Csak ilyenből van itthon 20 fő.


Amúgy valaki rendesen tönkretett, hogy ennyire érzelmesen támadsz másokat. Nyugika van.

ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

"Dehogy férfiatlan. Csak ilyenből van itthon 20 fő."


Aha. Mivel aki nem tetszik külsőleg, azt eleve észre sem veszitek, nem veszitek férfiszámba. Elhiszem, hogy a top kinézetű pasik között itthon 20 ilyen van, mert a többi nincs rászorulva hogy házias legyen.


Arra a nőismerősömre emlékeztetsz, aki panaszkodott, hogy tinderen nincs "senki", aki érdeklődne iránta. Közben volt vagy nyolcvan matche, de azok igazából nem is tetszettek neki külsőre, ezért olyanok voltak, mintha nem léteznének.


"Maldiv's szigeteket" - még a nevét sem tudod leírni az országnak...

ma 14:33
 26/46 anonim válasza:
86%
Kérdező csak a maldiv szigeten sírsz folyamatosan, vegyél fel hitelt ha ennyire irigy vagy azokra akik odajárnak 🤣 adnak hitelt utazásra is.
ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
87%

"Maldiv's szigeteket" - még a nevét sem tudod leírni az országnak..."


Ember, a te kommentedet másoltam be.

ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
83%

"nincs "senki", aki érdeklődne iránta. Közben volt vagy nyolcvan matche, de azok igazából nem is tetszettek neki külsőre, ezért olyanok voltak, mintha nem léteznének"


Elárulok valamit, amin nagyon fogsz hisztizni: ez a normális. Ha valaki nem tetszik külsőre, az párkapcsolat szempontjából senki. Nem fogom undorodva hagyni, hogy valaki megbasszon.

ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

""Maldiv's szigeteket" - még a nevét sem tudod leírni az országnak..."



Ember, a te kommentedet másoltam be"


Azt a kommentemet, amiben idéztem a 13. kommentet?


A 13. számú kommentet, amiben épp megy a nagy önfényezés, hogy a strong woman megengedheti magának a "Maldiv's szigeteket"?


Szerintem ne égesd tovább magad...

ma 14:43
 30/46 anonim válasza:
100%
Kérdező igénytelen bárkivel lefeküdne csak senkinek sem kell
ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!