Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az aranyásók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az aranyásók mellett léteznek ezüst- és bronzásó csajok is?

Figyelt kérdés

Ugye sokszor felvetődik, akár itt gyakorin is, hogy "jajj, XY biztos nem aranyásó, mert nem luxuscuccokra meg milliomos csávókra utazik. Ezért javaslom, vezessünk be új kifejezéseket a szintén pénzre hajtó, de kisebb összeggel is megelégedő nőcikre.


Az aranyásó ugye az, aki a luxusra meg a pénzre utazik, érdekből ismerkedik.


Az ezüstásó ugyanúgy érdekből keres partnert, csak egy fokkal alacsonyabb szinten. Ő a luxus dubaji nyaralás meg a Merci helyett beéri mondjuk egy hét spanyol vagy horvát nyaralással, meg egy BMW-vel vagy Opellel.


A bronzásó meg a falusi kiadás: neki már jó az is, ha a pasi kifizeti a tűzifáját, elviszi falunapra vagy a szomszéd faluba a háromcsillagos hotelba hosszúhétvégézni. Meg neki elég, ha a pasika egy Suzukival fuvarozza őt ide-oda.


Szerintetek ezek legit kategóriák?


ma 11:31
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

"Kérdező, a férfiak miért akarják elvenni a nők pénzét? Erre válaszolj"


Ha szerinted megosztozni a költségeken az jelenti, hogy a férfi elveszi a nő pénzét, akkor ott bajok vannak...

ma 13:17
 12/46 anonim válasza:
75%
Kérdező, nem felezésről beszéltem hanem amikor a férfi húzza le a nőt anyagilag nagyon
ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
58%

8

Örömmel! Fizetem a nyaraláskor a saját részemet.

A problémám azzal van, amikor ő nem engedhet meg maganak egy Maldiv's szigeteket, Hprvatorszagot, egy wellnes hétvégét, vacsi, mozi, 'urambocsá, ha komolyra fordul a dolog, ház, gyerek stb.

Na ezzel van a problémám!

ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
80%

"Nem. Mindketten mennek, de mindketten beteszik a maguk hozzájárulását az anyagiakba."


Hát engem pont ezért hívtak aranyásónak itt többször is. Mert azt szeretném, hogy amit én fizetek magamnak, azt a pasi is tudja fizetni magának. Keressünk kb. ugyanannyit.

ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
80%

14

Detto!

Pacsi! 👋

Atanyáso vagyok, amiért elvárom ugyanazokat a dolgokaz, hasonló keresetrt, mint ami nekem is van

ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

14-15 a nagy egymásratalálás közepette: kétlem, hogy olyan jól keresnétek, mikor még az egyszerű értő olvasás sem megy...


"Maldiv's szigeteket" - szerintem te max. a járdaszigeteken jártál :D

ma 13:28
 17/46 anonim válasza:
82%
Rengeteg férfi húzza le anyagilag a nőket, felezésről szó sincs. A nővel fizettetik ki minden szarjukat!! 20 30 40 éves korosztály
ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
89%
1 a 350 ezer vidéken jó pénz,200 ezer az átlag pösti gyerek
ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
85%

A férfiak a legnagyobb aranyásók, úgy használják ki a nőket, ahogy tudják és nem szégyellik: anyagilag, testileg, kihordatják és felneveltetik velük a gyerekeiket, elnézik, hogy egyedül viszik a háztartást, főzetnek magukra, kiszolgáltatják magukat, az összes láthatatlan és érzelmi munkát rájuk hagyják, és még elvárják tőlük, hogy ugyanúgy dolgozzanak a munkaerőpiacon és anyagilag is járuljanak

hozzá a háztartáshoz. Aztán sokszor lelépnek mindenféle felelősségvállalás nélkül, beleértve a saját gyerekeiket!


És akkor idejön pár igazi vesztes, akinek egyébként van 5 db póló a nevén és aranyásózza a nőket, mintha bármit is tudna nyújtani nekik, vagy ha egyáltalán szóba is állnának vele a nők. :D :D Szánalmas vergődés ez a legcsóróbb, legsikertelenebbektől.

ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim válasza:
88%
19-es hibátlan a kommented
ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!