Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "A nő akkor kap pasit, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A nő akkor kap pasit, amikor akar, a pasi akkor kap nőt, ha tud" ebből hogyan lehetne pasiként kijutni?

Figyelt kérdés

Biztos ti pasik is voltatok már itt. Amikor azt látjátok, hogy egy nő akármilyen helyzetben van, ha akar magának pasit, akkor szerez.

És egy pasi járhat ide-oda, lehet társkeresőn... semmi.


Én úgy gondolom, ez valamilyen séma-csapba. Hogy lehetne ebből kijutni?


tegnap 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Köv életedben nőnek szuletsz úgy. Bár most is töketlen vagy.
tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a téma megunhatatlan itt, a vé vé vé pont gyakori kérdések pont hu-n...
tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem válogatsz
tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemváltó műtét.
tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

A nemek aránya és korfa szerinti eloszlása ebben az országban nagyon a nőknek kedvez, sok férfit lehetetlen helyzetbe taszít a társkeresés terén, feltéve ha heteroszexuális.

Két megoldás van, mindkettő működik. Vagy költözz ki külföldre, ahol jobb a piac számodra, rengeteg magyar férfit ismerek akik itthon 30 éves korukig szüzek voltak, külföldön lettek sikereik nőknél és lett nőjük, bevándorló nőknél egy kelet-európai faszi is nyerő. A baj az, hogy Magyarországra női bevándorlók nem jönnek, de Nyugatra rengetegen, akik szemében egy EU-s fehér férfi érték.

A másik megoldás az, ha leadsz az igényeidben. Tehát csúnyább, idősebb, teltebb, csóróbb nőknél próbálkozol mint amilyen pasi te vagy. A piac az ilyen. Kereslet/kínálat. Férfiakból túlkínálat van, így ha ebben az országban akarsz labdába rúgni, jobbnak kell lenned a nőnél összértékben, mert nekik lejt a piac. Ez van.

tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az a fajta férfi vagyok, akit senki nem húz jobbra Tinderen. Az összes nő akivel bármiféle kapcsolatom volt (szerelem, lelki, testi vagy mindhárom) online, közös érdeklődés/hobbi alapján ismertem meg. Pont ez a lényeg. Ne társkeresőn keresgélj, mert az Mr. Tökéletesnek van fenn tartva, akinek nem ínye a könnyű menet. Ez kell az ottani nőknek.
ma 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!