Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasiként nehezebb a társkeresés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként nehezebb a társkeresés?

Figyelt kérdés

2021. aug. 19. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen felesleges vita lesz. Senki se tudja összehasonlítani, mert vagy nő, vagy férfi. Még a nemváltók se, mert azért abban egyetérthetünk, hogy nem ugyanolyan egy nő férfi ruhában, mint egy férfi, ahogy fordítva se.
2021. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Nőként sosem próbáltam :D

Komolyra fordítva, szerintem nehéz, de valószínűleg a másik oldalnak sem szuperkönnyű. Nagyobb mintából válogathatnak, de önmagában ez nem garancia semmire. Ha 10 helyett 400 húsételből választhatsz, az nem könnyíti meg a dolgod, ha vega vagy. (Értsd: ha 10 helyett 500 hajléktalan kezdeményez nálad, attól még nem leszel előrébb)

2021. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lachesys ***** válasza:
93%

Ja. Vagy hát honnan nézzük. Én egy átlagos külsejű, átlagon felüli intelligenciáju és humorú csaj vagyok, végülis valamivel előnybe kell kerülnom. Szóval a lényeg, egy átlagos csajra is ezerszer többen nyomulnak, de ebben ezerszer annyi sheggfej is van. Őszintén szólva, mivel nem vagyok Palvin Barbi, hogy a lábam elé omoljon álmaim pasija, én már raszoktam a kezdeményezésre (oké, leginkább online), kivalasztom a pasikat, akikkel úgy látom van bennünk közös és elkezdek érdemi kommunikációt folytatni. Nem ilyen szar sziamizu sztorikat. Így a saját dolgom is megkönnyítem, nem idegeskedés a hulyeken, és azért eléggé tudják értékelni a kanok, ha valaki nem csak a toronyszobában haját fesulgeto hercegnőt jatsza, hanem vagány, kacérkodik is és kölcsönös interakciót folytat. Aztán nyilván ez nem csap át pasik után loholasba, mert az ciki.


Ha dugasrol van szó akkor igen, könnyebb, kis túlzással elég csettintenem es van szex. Csak engem ez annyira nem hoz lázba.

2021. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
3: Aki a férfiakat csak "kannak" nevezi, és magát intelligenciában az átlag felé gondolja, az nálam már elbukott. De semmi baj, ott a másik 100 hapsi, akinek mindegy.
2021. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lachesys ***** válasza:
77%
Jaj 4, most komolyan egy szofordulaton fogsz lovagolni?:D felolem enis lehetek nőstény, vagy xena a harcos hercegnő, ne kezdjük már itt ezt, elég fbon a sok pc szarsag
2021. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

1 pár = 1 férfi+ 1 nő


Most a szivárványt hagyjuk, te se azt kérded.

Vagyis mikor egy férfi (vagy nő) párt talál, akkor egy nő (vagy férfi) is. Tehát vagy ugyanolyan nehéz, vagy ugyanolyan könnyű.

Inkább egyre nehezebb mindkét nemnek, mert egyre eltérőbb az a kapcsolat, amire (általában és átlagban) a két nem vágyik.

2021. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem a gender semlegeseknek. Nekik nincs társuk
2021. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%

Egyértelműen.

Könnyebb 400 ember közül választani, mint szarakodni azért, hogy legalább visszaírjon.


Baromi nagy tanulmány nem kell ehhez. Reggelj be tinderre vagy akárhova egy átlagos csaj képével és egy átlagos srác képével és nézd meg a különbséget. Ha kicsit tovább mész akkor meg írj semmilyen üzeneteket nőként és csávóként és nézd meg melyikkel jutsz tovább.

2021. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy azonos szintű férfi és egy azonos szintű nő közül a férfinak nehezebb a társkeresés. Ezt csak az nem látja, aki nem akarja. Igazából ez egy tök jó kiinduló kérdés ahhoz, hogy felmérd, hogy egy nő mennyire képes objektíven nézni a témát és nem csak a saját neme miatt panaszkodik.



Fun fact: Amíg itt 10-ből kb. 8 nő vagy a saját nemét mondja nehezebbnek vagy egyenlőnek hozza ki, addig a valóságban a nők majdnem fele lazán megmondja, hogy férfiként nehezebb.

2021. aug. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem volt néhány kapásom a badoorol meg Facebook társkeresőről az egyik nő azt mondta nem érti mit keresek ilyen oldalon olyan szép fiú vagyok, dehát ennek nincs jelentősége, mert jámbor természetem van és nem vagyok gazdag a külső csak egy dolog ja és ezek 40+ nők voltak én meg 26 vagyok
2021. aug. 20. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!