Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alsó szintű pasiként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alsó szintű pasiként hogyan tudnék annyit javítani a társadalmi megítélésen hogy a társkeresőn én is annyi nőt kaphassak meg mint a sok nagymenő kigyúrt pasi?

Figyelt kérdés

Tipikus melós vagyok, reggel meló este egy két sör,mozgás a favágás télen nyáron fűvágás.

Hétvégén cigit töltök meg alsóneműket mosok.

Szóval dolgos rendes vagyok.

Ez is szempont ismerkedésnél?


2023. nov. 26. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne sörözz meg cigizz kezdésként.
2023. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
1. ez hazugság, nem dohányzom, és még egy barátnőm sincs
2023. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es!

Ne a nevemben írjál vagy rossz kérdéshez írtad a válaszod.

2023. nov. 26. 23:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"ez hazugság, nem dohányzom, és még egy barátnőm sincs"


Nem is mondtam, hogy ennyi az egész, azt mondtam, ezzel kezdje.

2023. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Full műveletlen félanalfabétaként hogyan lehetne belőlem tanszékvezető az ógörög tanszéken? Feltápolhatnám esetleg magam valami trükkel? Segítsetek!
2023. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk ne a bombanőkre hajts amelyik minden ujjára 10 "jópasit" kap. Keress a saját szintednek megfelelő Bözsike takarítónőt, aki esetenként még iszik is, 160 cm és 85 kg.
2023. nov. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Eleve rossz a célkitűzés.

Ahhoz, hogy csajod legyen, nem a társadalmi megítéléseden kellene változtatni, hanem az egyéni megítéléseden. Kit érdekel a társadalom, ha neked csak 1 ember véleménye kell?


2. Megkapni senkit nem fogsz sem így, sem úgy. Senki más sem "kap meg" csakúgy senkit.


3. a leírás alapján jó fizikai állapotban vagy.

Akkor meg? Egy társkeresőre azt teszel fel, azt mutatsz magadról amit szeretnél.

Vagy talán a képekről lejön, hogy melós vagy, este sört iszol, hétvégén meg cigit töltesz, alsógatyát mosol? Lllllehet, hogy nem cigivel a fül mögött, szakadt kisvakond ruhában, üres sörösdobozok közöt tkéne pózolni a szennyeskosár mellett....

2023. nov. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Also szintukent hogyan kepzeld a kasztrendszer megtoreset? Nem gondolod, hogy ez meghaladja az erodet?
2023. nov. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Kasztrendszer, Jéééézusom... Ti hol éltek, Indiában?:D bszki legyünk már tudatában annak mit írunk...
2023. nov. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Dolgos, rendes vs. napi szintű piálás meg cigitöltés mint hobbi? Na ne vicceljünk. És még ez várja el a top nőt (mert tuti nem a saját szintjén levő lenőtt hajfestésű ducuska SPAR pénztáros Ágikát hajtja ez sem).

Amúgy a kigyúrtság nem genetika, hanem belefektetett munka. Fel lehet menni youtube-ra saját testúlyos edzéseket keresni. Cigitöltés helyett értelemsebb program. Ha nem vagy hajlandó semmit tenni a sikerért, miért várod, hogy megkapd?

2023. nov. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!