Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társadalom nem veszít sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom nem veszít sokat azzal, hogy sok rendes, jóravaló ember sem tud családot alapítani?

Figyelt kérdés
Vagyis több embert is ismerek, aki amúgy rendes, nincs semmi komoly betegsége, káros szenvedélye, adott esetben normális egzisztenciája is van, szeretne családot és nem sikerül neki párt találni. Ez persze elsősorban az egyéni élethelyzete szempontjából probléma, de ha ez a jelenség tömegessé válik, akkor az egész társadalomnak is az lesz. Médiában is nyomják, hogy a "gyerek az első" és hogy támogatjuk a családokat, de sokan el sem jutnak a rajtvonalig, mert nem találnak párt, azt sem tudják hol keressék. Lehet valami össztársadalmi szinten mégis félrement, kicsit talán túlzottan hedonisták lettünk és ezt látjuk jónak? Egymást csak eldobható fogyasztási cikknek?

ma 13:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%

Az égvilágon semmit.

Elég megnézned az állatvilágot és ott is rengeteg példát találsz arra, hogy bizony az erősebb kutya b@@ik.

ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Túl vagyunk már népesedve a Földön amúgy is.
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Ne is mondd kérdező! Nekünk nőknek igazán nehéz ez, van rá név is: kenyszerszingli!

Nő vagyok, és nem vagyok sem vekony, sem szép, sem széparcú. Nem vagyok beteg, semmi karos szenvedélyem nincs, jó munkám van, diplomás vagyok, 3 nyelven beszélek, folyékonyan, (egy 4.en kommunikaciós szinten) jól keresek, saját.lakásom is van. Mégsem akar velem senki csaladot alapitani.

ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
3 hazudsz
ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%

4

Pontosan melyik része hazugság?

ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Eddig löktétek a sódert hogy szegény nők csak akkor kapnak jó munkát ha jól néznek ki
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Fogadjunk szűz is vagy,a munkádba menekülsz?kamus
ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%

6

K*rva ronda vagyok! 🤣 és jó munkám van!

ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

Azért annak van oka, ha valaki világéletében nem tudott kialakítani semmilyen párkapcsolatot (igen, van az az ELENYÉSZŐ réteg, aki azért, mert tényleg Quasimodo szerűen undorító módon néz ki)... azok általában szülőnek sem lennének jó. Gyereket meg jobb esetben azért szül vki (vagy azért vállal), mert jót akar neki, mert szeretne, nem azért, hogy majd kitermelje a nyugdíjasok adóját meg hogy legyen vki, aki mossa a sz.aros seggét időskorában. Csak azért nem lesz jó szülő vki, mert látszólag! nincs mentális problémája, nem gyilkos, nem italos, nem csaló... attól nem lesz senki teljesen normális, hogy eltartja magát meg nem egy látványosan dühöngő őrült.

Amúgy sztem a legnagyobb hunyó itt az állam, hogy azért, hogy melegek ne fogadhassanak örökbe, már a szingliknek sem engednek örökbefogadni... pedig ez többet segítene a jó ügy érdekében, mint ráerőszakolni szerencsétlen emberekre vkit, aki irtózik tőlük / nem vonzódik hozzájuk. Meg hogy legyen lényegi támogatást kapjanak a családok, ne visszafizetendő kölcsönt, amit valszeg kedvezményes feltételekkel sem tudnak visszafizetni.

ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ide miféle idióták járnak, hogy minden le van pontozva?
ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!