Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy manapság sokkal nehezebb párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatot keresek, ami hosszútávra szól remélhetőleg. Szóval nem egy éjszakás vagy hasonló partnert. Ellenben már egy ideje (2-3 éve) nem sikerül senkivel sem megismerkedni. Előtte volt már több, évekig tartó kapcsolatom. De azóta semmi. Próbáltam már társkeresőt is, de egy év alatt egy normális nő akadt akivel elég sokat beszéltünk, többiek hamar eltűntek, de igazából kevés a match is. Oké, nem vagyok modell kinézetű, de azért nem is vagyok egy bányarém. Mondhatni átlagos vagyok (tudom így nehéz kitűnni a tömegből), kevés felesleggel. Régen könnyebb volt suliban, egyetemen, buliban, de manapság a munka világában már nem, ráadásul az emberek is megváltoztatok szerintem. Gyorsan, tökéletes partnert keresnek és inkább dobnak mindenkit aki egy kicsit sem illik az álomvilágba.

Szóval, Ti hol, merre, hogyan ismerkedtek manapság? Van valami jó tanácsotok?

Köszönöm!



ma 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak te. Minden nap felteszik ezt a kérdést, ma is már volt jópárszor ez, csak máshogy van megfogalmazva. De nézd meg a mai kérdéseket, kb mind ugyanez.


Javarészt ilyen helyzetben lévő férfiak járnak ide, nők kevésbé. Semmi megoldás nincs, és ezekre a kérdésekre sincs jó válasz, tovább kell folytatni az ismerkedést, nem lesz instant válasz.


Szerintem be kéne egy külön kategóriába tenni ezt a típusú kérdést, hogy "miért vagyok sikertelen". Nem gúnyból mondom, hanem mert annyiszor ismétlődik, hogy jó lenne oda gyűjteni a válaszokat.

ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Ennek szerintem több oka lehet. Sok a karrierista, "öntudatos" nő, aki nem akar kapcsolatot. Sok közöttük a lelki sérült, aki a korábbi rossz tapasztalatok miatt húzódozik, vagy aki betegesen retteg a férfiaktól, és elképzeli, hogy a másik ember csak és kizárólag szociopata sorozatgyilkos (vagy legalábbis szatír) lehet. Sok az olyan, aki mindenféle okokból (pl. a média torzító hatására) irreális énképet és elvárásokat fejleszt ki, és a "tökéletes" férfit keresi (sokaknak csak az számít, hogy hogyan nézel ki, esetleg milyen a státuszod, van-e egzisztenciád). Nyilván közrejátszik az is, hogy a férfiak közül túl sokan viselkednek bunkó, agresszív módon, így a nők jobban bezárkóznak. Továbbá rengeteg helyen nincs lehetőség a személyes ismerkedésre, pl. ha falun vagy kisvárosban élsz/dolgozol, ott nagyjából esélytelen maradsz, hiszen nincsenek olyan közösségi terek, ahol ismerkedhetnél. Ráadásul sajnos az emberi kapcsolatok és az emberek is leértékelődtek, az emberek nem tudnak és nem is akarnak beszélgetni, ismerkedni. Tőmondatokban kommunikálnak, és már alapból nem is érdekli őket a másik, gyorsan akarnak mindent. És ami szerintem az egyik legnagyobb baj, az ember is eldobható "áruvá" silányult. Ha jön egy másik, aki szebbnek, jobbnak, különlegesebbnek tűnik, gond nélkül eldobnak, mert te nem vagy olyan "jó". A társkeresők már rég nem a társkeresésről szólnak, rengeteg nő csak kúrólájkokat, hízelgést, követőket gyűjt, de nem akar ismerkedni. Viszont akinek élőben nincs lehetősége, annak csak a net maradna, de ez így egy ördögi kör. Tényleg csak annyi marad, hogy vagy próbálkozol, vagy végleg feladod, és beletörődsz abba, hogy egyedül maradsz.
ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aha.
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!