Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, régebbi ismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, régebbi ismeretség révén könnyebb párkapcsolatot kialakítani vagy teljesen új emberrel?

Figyelt kérdés
Nektek melyik volt jellemzőbb eddig és miért?

máj. 25. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
A kerdest se ertem.
máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy régóta ismert emberrel lehet több kellemetlen közös szál ami miatt az egész kapcsolat alatt lehet feszültség, (közös ismerősök, régi szerelmek stb) ezért én a teljesen ismeretlen emberre szavazok.
máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azok már vagy mind foglaltak akiket ismerek, vagy otthagyták őket 1 gyerekkel.


A környezetemben max újat találok.

máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sose jöttem volna össze senki ismerőssel vagy annak ismerősével. Osztálytársak, iskolatársak, baráti kör, munkahely stb teljesen kizárt. Kizárólag teljesen új emberekkel ismerkedtem/ randiztam/jártam. Egy esetleges szakításnál nagyon kellemetlen tud lenni, ha utána is látni kell a másikat, mert pl egy suliba járunk, azonos a haveri kör, vagy a munkahely. Jobbnak láttam, ha olyan emberekkel kezdek csak kapcsolatot, akik legalább kezdetben teljesen függetlenek az életemtől, és az emberektől akik a részei.

A férjemet is így, egy netes társkeresőn ismertem meg.

máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem inkább az vált be, hogy először barátok voltunk, így fel tudtam mérni, hogy érdemes-e az illetővel randizni. Online nem ismerkedtem soha. Egy-két leszólításból való randim volt még, de azok hamar zátonyra futottak, mert nem egyezett a világnézetünk. Ezt egy előzetes barátsággal már ki lehet szűrni.
máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 5-össel.
máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha ismered X ideje, nem veszel zsàkbamacskàt vele. Barátságból is kifejlődhet gyönyörű szerelem.
máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!