Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol van lehetőség vidéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van lehetőség vidéken ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok otthonülő, mert mindig elmegyek olyan eseményekre, ami közel áll az érdeklődésemhez. (hangverseny, kiállítás, meg ha a városban van valami jó esemény) Szórakozóhelyekre nem szívesen járok, meg ott amúgy is csak tizenévesek vannak. A múzeumi kiállításokkal pont fordítva, ott az emberek nagy része nyugdíjas, vagy 20-30 évvel idősebb nálam... Interneten nem szívesen ismerkedek. Barátaim nincsenek, így rajtuk keresztül sem lehetséges, hogy új emberekkel ismerkedjek. Milyen lehetőségek vannak ezen kívül?

2019. ápr. 11. 21:59
 1/9 A kérdező kommentje:
21/L
2019. ápr. 11. 22:00
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Professional.hu



Az ismerkedésben nem segít, de abban igen, hogy találj állást olyan helyen, ahol élet is van.

2019. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
21 éves lányként még az Északi-Sarkvidéken vagy Szibéria leglakatlanabb részén is simán lehet ismerkedni, mert ilyen fiatal csajra még ott is rohadt nagy a kereslet. Veled van a baj.
2019. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem vagyunk egy korosztály, mert nekem sincsen kivel ismerkedni. De valószínűleg nem is lakunk egy helyen.
2019. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez az hogy vidéken sehol, El kell menni nagyobb városba 22F
2019. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Simán lehet ismerkedni, ne hallgass rájuk én vidéki fiú vagyok 😁29/F
2019. ápr. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A fonóban, vasárnapi misén, stb.,...
2019. ápr. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sehol.
2019. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A falu széli kurta kocsmában,utána pedig az árokparton meg lehet ismerni a rókareptetést. :D
2019. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!