Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gond ez sokaknak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gond ez sokaknak ha elvárom ezeket egy férfitől?

Figyelt kérdés

30 as korosztályban ;


- legyen autója meg lakása

- diploma és legalább 2 idegennyelv ismeret

- 700 ezer minimum havi jövedelem

- 175-180 cm magasság

- nem több 75 kgnál

- 17 cm minimum intim méret

- humor és állatbarát

- szeressen utazni külföldre meg országon belül kirándulni


ma 13:27
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

"Amikor 15 évvel ezelőtt egyetemre jártam (Budapest) a csoporttársaim kábé fele kapott a szüleitől lakást. A diplomához feltétel volt két idegen nyelvből szakmai középfokú nyelvvizsga. Ezzel a diplomával nagyon jól fizető állásokat lehetett megcsípni. Dugig volt az évfolyam ilyen srácokkal. És ez csak egy egyetem, egy évfolyam. A velem végzett 35 év körüli férfiak többsége sokkal többet is keres, mint a kérdező elvárása. Autót venni vagy elmenni jó helyekre nyaralni nem nagy szám. És rengeteg jó pasi van köztük. Nem tudom az itteni válaszolók milyen körökben mozognak, de egy adott szint felett (és ehhez messze nem kell a felső tízezerbe tartozni) inkább az a ritka, ha valaki nem tudja ezeket a feltételeket teljesíteni."

az elvárások egy részét egyszerűen figyelmen kívül hagytad. a 175-180 cm, legfeljebb 75 kg és 17 cm feletti dákó miatt kiesik a 100 tuti évfolyamtársad közül 99.

amúgy meg a diplomák nagyon nagy többségéhez nem elvárás a két nyelvvizsga.

ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
71%

"Ezt is valami incel hülyegyerek írta."

az lehet. inkább az az elképesztő, hogy bevédik a saját kis álomvilágukban élő nők, akik szerint ennek a listának megfelelni nem nagy dolog.

ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

38. Csakhogy hiába is játszaná minden diplomás nő az igényest, lesz akinek nem fog jutni diplomás pasi, be kell érnie diploma nélkülivel, ha családot akar. Miért? Egyrészt mert manapság-már vagy két évtizede különben-, több a diplomás nő, mint a férfi. Plusz a diplomamentes nők egy része is felszívja a diplomás férfiak bizonyos hányadát.

4 legjobb barátnőm közül kettőnek diplomás férje lett. Egyiknek jogász, másiknak informatikus.

Ez a négy barátnőm nem diplomás, egyikük sem! Én sem amúgy.

ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
0%

"akik szerint ennek a listának megfelelni nem nagy dolog"


Mert nem nagy dolog, de rohadt szomorú, hogy egyeseknek az. Elképesztő, komolyan. És csodálkoztok, miért nem kelletek a nőknek.

ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Na, nincs diplomám, csak technikum és saját vállalkozás, lakás helyett kertes ház, és nem szeretek utazni. :D de legalább többet keresek, mint amit írtál. Nettó. És 180 felett vagyok, de mivel nem vagyok csontsovány, 75kg feletti. (Éljen az összkép a számok helyett.) Hála az égnek, hogy ilyen elvárásaid vannak, legalább nem találkozunk véletlenül sem.
ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
#38, férjem édesanyja orvos, édesapja elismert régiségszakértő. Pici korától olyan történelmi ismeretek és műkincsek között élt, hogy elállna a szavad. Ha csak a 3 legdrágább óráját eladná, egy egész jó autót vehetne. Vagy mondjuk néhány festményt a falról. Négy nyelven beszél, felsőfokú nyelvvizsgája is van. Diplomája sose lett, mert nagyon diszlexiás és ezt akkoriban még nem diagnosztizálták. De garantálom, hogy akár nálad, akár bármelyik diplomásnál sokkal több kultúrával találkozott életében és találkozik most is. Nekem van néhány felsőfokú végzettségem, de sosem éreztem nála a hiányát. És nem is ebben mérem az emberek értékét. De szerinted csak a diploma határoz meg valakit. És szerinted ássam el magam, amiért - ahogy te fogalmaztál - leálltam egy ilyen selejttel.
ma 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Trolloloooooooo
ma 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!