Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gond ez sokaknak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gond ez sokaknak ha elvárom ezeket egy férfitől?

Figyelt kérdés

30 as korosztályban ;


- legyen autója meg lakása

- diploma és legalább 2 idegennyelv ismeret

- 700 ezer minimum havi jövedelem

- 175-180 cm magasság

- nem több 75 kgnál

- 17 cm minimum intim méret

- humor és állatbarát

- szeressen utazni külföldre meg országon belül kirándulni


ma 13:27
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
66%

175-180 -nál a felső határ az 180... szóval de, kiírtál felső határt.

Szerencsés az ex-férjed, hogy már elvált tőled.

ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
79%
Mit szólsz, nekem még egy elvárásom van. Legalább a saját szövegedet tudd értelmezni (175 - 180 cm) és tudd leírni helyesen, hogy nőttél. Ja, ez már kettő. Bocs.
ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
60%
És neked van legalább 95-ös csöcsöd? Na, akkor pá.
ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
66%
Te, kérdező, aztán bruttó vagy nettó legyen az a havi 700 ezer? És milyen pénznemben? Rúpiában is jó? Mekkora gáz vagy!
ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
26%

Én sem értem, miért gáz, ha valakinek vannak határozott, egyértelmű elvárásai a másik fél felé. Ahogy írták itt a többiek, legalább hamar kiderül, hogy nem egymást keresitek. Te őket nem, mert valaminek vagy egyiknek sem felelnek meg, ők meg nem téged, mert zavarja őket, ha elvárások vannak a nőben, vagy nem tudom :D

Amúgy az elvárások egy része, amit itt leírtál, kicsit olyan, mint egy álláshirdetés :D "X év tapasztalat, nyelvismeret, bérigény megjelölésével várjuk önéletrajzaikat a megadott elérhetőségek egyikére." De megértem amúgy, nekem is hasonlóak lennének az elképzeléseim az ideális jelöltről (meg még több is), ha párt keresnék. Nem gondolom, hogy baj van ezzel, nekem amúgy az elvárásaim között szerepel az is, hogy a pasinak szintén legyen elvárása felém :D Optimális esetben megfelelünk egymás elképzeléseinek, ha meg nem, hát jobb, ha tudja mindenki, kit-mit keres, és nem fecsérel értékes éveket feleslegesen valakire, akivel nem érzik jól magukat együtt.

ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
79%

Kihagytad hogy legyen jóképű.

Ha találsz ilyet, akkor semmi gond.

Ha nem találsz, akkor túl nagyok az elvárásaid.

Amúgy szerinted mi a valószínűsége annak, hogy ezek a tulajdonságok mind megvannak egy férfiben és neki pont te kellesz?

Szerintem elég kevés.

ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
73%

Nekem ezek közül mind pipa, kivéve a humor.

Sajnálom.

ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
84%
Ezekkel egyáltalán semmi gond nem lenne ha a belső tulajdonságokat fele-fele arányban kiemelted volna, vagy inkább az lett volna a lényeg. Mert az, hogy humoros, okos, kalandozó utazásokat értve kevés. Szerintem fontosabb az, hogy EQ-ja legyen mint lexikális tudása. Vagy mint írtam fele-fele legyen az arány. Így egy felületes nőnek tűnsz és azért nem kellesz kapcsolatra.
ma 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
83%
Mégis kinek lenne ez gond?? Azt csinálsz, amit akarsz, azt vársz el, amit akarsz, a kutyát nem érdeklik az elvárásaid.
ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
72%
Nem azzal van a baj hogy elvárásaid vannak, mert mindenkinek van. Szerintem teljesen jó, hogy ezeket te is tudod nyújtani, mondom ezt nőként, nekem inkább az tűnik soknak, hogy mindent határok közé teszel. Szóval ha valakinek valami nincsen vagy kevesebb, akkor szóba sem jöhet. És ezáltal nagyon sok ember esik ki, akivel boldog lehetnél. Szerintem te elsősorban nem a boldogságot keresed, hanem hogy egzisztenciálisan meglegyen minden. És ez sokat tud rontani, mert egyáltalán nem garancia az, hogyha hozzád hasonló anyagiakkal rendelkező partnert keresel vagy jobbat, hogy azzal felhőtlenül boldog leszel. A csalódás, a megcsalás, az össze nem illés bármikor létrejöhet, függetlenül a partner anyagi helyzetétől. Nyilván nem kell teljesen lejjebb adni,meg nyilván nem kell mást eltartani csak legyél nyitottabb másokra is, mert saját magadat hozod nehéz helyzetbe.
ma 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!