Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gond ez sokaknak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gond ez sokaknak ha elvárom ezeket egy férfitől?

Figyelt kérdés

30 as korosztályban ;


- legyen autója meg lakása

- diploma és legalább 2 idegennyelv ismeret

- 700 ezer minimum havi jövedelem

- 175-180 cm magasság

- nem több 75 kgnál

- 17 cm minimum intim méret

- humor és állatbarát

- szeressen utazni külföldre meg országon belül kirándulni


ma 13:27
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Anyuci kád akkor te nő ként 40 kg vagy?
ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
60%

30-as, azt se felejtsd ki a képletből, hogy a 30as férfiak mivel hiány van jó férfiból, ezért kelendőek (ahogy írtad, vagy foglaltak már, vagy nem akarnak lehorgonyozni, mert még élvezik az életet) bőven válogathatnak, és ha már választhatnak, akkor 20-as korosztályból válogatnak, nem 30-on felül keresgélnek, hát még nem olyat, aki már túl van egy váláson.

Mondhat akárki akármit, egy válás önmagában már egy redflag.


Ennek extrém példája Leonardo Dicaprio. Nyilván nem minden magyar 30as egy Leonardo, nem erről van szó mielőtt egy femcel kiforgatja a szavaimat :D hanem arról van itt szó, minél értékesebb egy férfi, annál inkább szűri ("rosszabb" esetben kerüli) a 30-as korosztályban a nőket.

ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
74%

Engem nem zavar, hogy ki mit vár el, de elég röhejesnek tartok egy ilyen listát. Nőként nekem is van 2 diplomám, de nem érdekel, hogy a partneremnek van-e, az már inkább, hogy legyen intelligens. Azt meg nem a diploma fogja meghatározni. Persze, sznobizmusból lehet vele villogni, az kétségtelen. A magasság és a súly nem tudom miben játszik szerepet, a lényeg, hogy legyen vonzalom. A nyelvtudáson túl rengeteg olyan terület van, amiben egy ember lehet kiemelkedő, mért kéne erre lekorlázozni?

Hiába keres valaki jól, ha nem tud bánni a pénzzel, szerintem sokkal fontosabb, hogy legyen anyagilag megfontolt. A szex milyensége nem az intém méreten fog múlni elsősorban. A közös hobbi, mint az utazás és hogy szeresse az állatokat, az még érthető. Persze a te dolgod, de nettó hülyeség így párt keresni szerintem.

ma 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
30%

“A magasság és a súly nem tudom miben játszik szerepet, a lényeg, hogy legyen vonzalom.”


Mondjuk pont abban játszik szerepet, hogy legyen vonzalom…neked mindegy, hogy 150 vagy 190 cm, és hogy 80 kg feszes izmos, vagy egy 130 kilós zsírdisznó? Elég igénytelen lehetsz.

ma 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
37%
Amikor 15 évvel ezelőtt egyetemre jártam (Budapest) a csoporttársaim kábé fele kapott a szüleitől lakást. A diplomához feltétel volt két idegen nyelvből szakmai középfokú nyelvvizsga. Ezzel a diplomával nagyon jól fizető állásokat lehetett megcsípni. Dugig volt az évfolyam ilyen srácokkal. És ez csak egy egyetem, egy évfolyam. A velem végzett 35 év körüli férfiak többsége sokkal többet is keres, mint a kérdező elvárása. Autót venni vagy elmenni jó helyekre nyaralni nem nagy szám. És rengeteg jó pasi van köztük. Nem tudom az itteni válaszolók milyen körökben mozognak, de egy adott szint felett (és ehhez messze nem kell a felső tízezerbe tartozni) inkább az a ritka, ha valaki nem tudja ezeket a feltételeket teljesíteni.
ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Nyilván fontos, de nem fogom mérőszalaggal lemérni, hogy megvan-e 175 centi vagy csak 173, meg mérleget sem viszek magammal ismerkedéskor...A lényeg az összkép, nem pár centi meg kiló ide-oda
ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%

#36

Gondolom a kérdező is hozzávetőlegesen érti ezeket. Most miért baj, ha tisztában van azzal, hogy milyen az esete. Azért nagyjából meg lehet mondani valakiről, hogy 180 cm és 75 kg, nem pedig 200 és 120…

ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
71%
"Nőként nekem is van 2 diplomám, de nem érdekel, hogy a partneremnek van-e" én meg erre mondom, hogy igénytelenség. Mert ha van 2 diplomád (mondjuk az se mindegy milyen) akkor pontosan tudod, hogy van különbség egy diplomás és egy nem diplomás férfi között. Akkora, mintha egy világ választaná el őket egymástól. Valahogy teljesen máshogy szocializálódunk, más az értékrend, világnézet, minden. Lehet itt mismásolni, de el nem tudnám képzelni, hogy leálljak egy villanyszerelővel vagy egy kőművessel.
ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
57%
Ezt is valami incel hülyegyerek írta. :D
ma 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Vannak nem diplomás értelmiségi barátaim, pl. informatikusok, sosem végeztek egyetemet mégis jól keresnek és értenek ahhoz, amit csinálnak. Illetve, ismerek olyan diplomás embereket is, akik buták. Nyilván nagyobb eséllyel intelligens valaki, akinek van diplomája, de nem ennyire egyszerű a dolog.
ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!