Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis igazuk van az inceleknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis igazuk van az inceleknek?

Figyelt kérdés

Nem hittem az inceles dolgokban egészen addig, amíg el nem kezdtem csak úgy poénból bezélgetni lányokkal, kipróbálni, mire megyek velük. Összesen 6 lánynál pfűróbálkoztam. Mind olyanok voltak, akikről tudom, hogy azon viszonylag ritka példányok közé tartoznak, akik jól néznek ki, de éppen nem foglaltak, magam se értem, hogy találtam 6 ilyen fehér hollót.


Élőben kíséreltem meg beszélni velük. 2 a 6-ból kb. azonnal elhajtott. Amikor megtudakoltam, mi az oka, azt mondták, ne is húzzam az idejüket, ők lúzerekkel nem állnak szóba, és kinézet alapján ők egyből megmondják, ki a lúzer. Én nem vagyok egy adonisz szerintü, és a ruháimon is látszik, hogy nem méregdrága, márkás holmik, ők csak olyanokkal beszélnek. Ez két barátnő volt, az egyik kifejezetten jó kinézettel, a másikat közepesnek mondanám.

A harmadik lány,akivel beszéltem, kedves volt, elég jól elbeszélgettünk. Aztán elhívtam egy kávéra. Azt mondta, ne haragudjak, ő sejti, mire megy ki a játék, és szeretné azonnal elvágni a dolgot: ő csak kigyúrt fiúkkal randizik, mert ő is kondiba jár, és számára csak az ilyen elfogadható. Nem volt csúnya lány és csinos is volt, de nem is Palvin Barbi azért.


A következő egy valamivel átlagosabb, de szintén nem csúnya lány volt. Vele is eljutottam eddig a pontig, sőt, meg is beszéltünk egy randit. Aztán megkérdezte, milyen autóm van, és hogy azzal érte tudok-e menni. Elmondtam neki, hogy nincs autóm,mert környezetvédő vagyok, de elektromos autóra gyűjtök, és néhány éven belül lehet, egy legolcsóbb Tesla ára össze is gyűlik. Hirtelen ekkor eszébe jutott, hogy mégsem ér rá, és az azutáni napjai is nagyon zsúfoltak lesznek, de majd jelentkezik... csak sajnos elérhetőséget nem adott magához, és az enyémet se kérte el. xD


Tudom,nem akartok itt regényeket olvasni, így leírom, hogy volt még 2 lány, akik azt mondták, nekik a kigyúrtak kellenek, az utolsó pedig annyit mondott, jó volt velem beszélgetni, de külsőre nem vagyok az esete, így max barátozik velem. Milyen kegyes, hogy erre hajlandó. xD


6-ból ez bizony 0. Tudni kell rólam, hogy vékony alkatom van valóban, kinézetre van, aki szerint helyes, jóképű (50+-osok szerint leginkább xD), mások szerint ronda vagyok, ez talán természetes. Határozottan nem vagyok incel nomenklatúra szerint chad, de nem is stacykkel beszéltem most, hanem többnyire átlagos vagy kicsivel átlag feletti lányokkal.


Azt is tudni kell, hogy egyetemen oktatok és kutatok természettdományos területen, doktoranduszként, van egy csoportom az egyetemen, akiknek órát tartok,ők ismernek, nyilván nem náluk próbálkoztam, hanem más,ismeretlen lányoknál. Ugyan 27 vagyok,de kinézetre inkább 20-nak látszom, vagy gimisnek is elmennék,tehát túlkoros stalkernek biztos nem néztek,ilyet nem is mondott senki.

Nem volt eddig soha semmilyen kapcsolatom, de azt hittem, ez rajtam múlik,és bármikor lehet, ha én úgy akarom és teszek is érte, normális vagyok, stb. De arra nem számítottam, hogy még az esélyt se adják meg nekem, és tényleg olyan indokok miatt, amiket az incelek is felhoznak... Szóval, érdekes kísérlet volt... Kontrollnak egy chad se jött volna rosszul. xD



ma 00:35
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

7-es: nyilván olvastam sztorikat, amikor 6 éve Torontóban megöltek 10 embert, és egy incel volt az elkövető. Akkoriban a portálok sok mindent leírtak róluk,és a világképükről, és elolvastam... Itt, ezen az oldalon is olvastam incel sztorikat, való igaz, és válazoltam is nekik sokszor, hogy idióták. De hát... lehet, mégse.

Azt mondják, cselekedni kell, összeszedni a bátorságot, és elmenni beszélgetni, randira hívni lányokat. Én ezt most megtettem.


Eddig azért nem volt nőm,mert nem akartam, tanulmányaimmal foglalkoztam, nem is érdekelt annyira a téma.

Nem vagyok külsőre túl vonzó, de éppen azt állítja mindenki, hogy a külső nem minden, és nem igaz, hogy csak a kigyúrt, mindenki szerint jóképű, gazdag emberek jutnak nőhöz. Hát érdekes módon, vagy a szerintük nem elég jó, nem elég izmos külsőm, vagy a sok pénzem hiánya gátolt meg...

Nyilván 6 ember nem sok, de azért már egy jelentősebb szám, mint ha csak 2 lett volna. Az is érdekes, hogy sportolni küldesz, amit amúgy szoktam is, országúti kerékpározom, de úgy tűnik, hogy csak a testépítés számít annak...

ma 01:06
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
Mese, mese, esti mese.
ma 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%

" hogy a külső nem minden"


Okés, akkor próbákozz ronda lányoknál. A külső nem minden, Biztos szép lelkük van.

ma 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
13: az lesz a következő akkor, a hegyomlás, csúnya lányoknál is be fogok próbálkozni, meglátjuk, náluk milyen esélyeim vannak. xD
ma 01:15
 15/24 A kérdező kommentje:

10-es: "egyetlen dolog amit fontosnak tartasz megemlíteni, hogy szerinted kiegészítő infókkal lásd el a sztorit, hogy mennyire voltak szépek" Igazad van, de ezeket azért írtam le, hogy azt is megmutassam, nem topmodellek voltak,akiknél próbálkoztam, nem 10/10-es stacyk, de szerintem jól néztek ki. Tehát nem Palvin Barbi hasonmásait mentem felszedni, csak SZÁMOMRA átlagnál szebbeket, vagy átlagosakat.

Ráadásul ezek STEM lányok voltak mind, ami nem olyan gyakori, mint a bölcsész vagy a társadalomtdós, de ezek a lányok általában, az emberek szent kevésbé felszínesek, és más szempontok alapján is tudnak ítélni.

ma 01:30
 16/24 anonim ***** válasza:
88%

nem nem, 27 éve mellőzöd a nőket, mert félsz, megideologizálod valamivel, hogy nem érdekelt, aztán meg azt várod, hogy 6 lány omoljon eléd.


Nem, senki nem mondta, hogy csak a testépítés számít. senki.


de azt gondolom, van neked elég bajod, ha a fiatal éveidet szemellenzővel töltötted, most meg csak várod a csodát és az incelekre mutogatsz, h jaaaa akkor nekik van igazuk!

ma 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
9-es: Köszi, ez értelmes válasz volt, felpontoztam. Azért kár, hogy nem vagy zöld, a mai világban fontos lenne, hogy mindenki az legyen... de hát a klímaváltozást te is érzed, nem kell magyarázni...
ma 01:34
 18/24 A kérdező kommentje:
16-os: szerinted nem lehet olyan, hogy valakit élete egy bizonyos szakaszában nem foglalkoztat a párválasztás? Én ezek szerint későn érek, alacsony volt a libidóm, stb.. De szerintem úgy is kezdtem a sztorit, hogy poénból próbálkoztam most is, nem komolyan... szóval most se halok meg a nőkért, inkább az eredmény lombozott le, hogy akkor se nagyon lenne esélyem, ha komolyan próbálkoznék...
ma 01:45
 19/24 anonim ***** válasza:
De ha te egy egyetemen tanítasz, mégis hogy nem esik le a tantusz, hogy 6 ember az nem egy nagy merítés! De már vonod le a következtetéseket a teljes női nemre vonatkozóan. hagyd már...
ma 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"ne is húzzam az idejüket, ők lúzerekkel nem állnak szóba, és kinézet alapján ők egyből megmondják, ki a lúzer"


Apa, ilyet neked egy nő nem fog mondani. Lehet erre veled, mert humiliation kinked van, de statisztikailag 6-ből nem lesz egy nő sem, aki incel jelszavakkal fog elhajtani.


Elképesztő az, hogy ezt a kis szösszenetet annyira okosnak vagy életszerűnek hiszed, hogy mások bekajálják.

ma 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!