Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz, mely dolgok azok amelyekben az inceleknek igazuk van, és mely dolgok azok amelyekben nincs?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 14:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%

Igazuk van: Semmiben.

Tévednek: Mindenben.

2022. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
20%

Ugye az incelek nem az ujjukbol szopjak az "igazsagot", hanem vannak olyan szociologiai es humanetologiai kutatasok, felmeresek, amelyek eredmenyei egybevagnak az incelek valos eletbeli tapasztalataival. Tehat itt az a kerdes, hogy azok az adatok valosak-e, amelyekbol az incelek meritenek.



37F incel

2022. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan ilyen kérdés már volt feltéve
2022. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
24%

Igazuk van: nőknek csak a külső számít, pénisz méret és pénz

Nincs igazuk: összes többi, pl. nem kell/lehet államilag szabályozni ilyen dolgokat, nem kell/lehet kényszeríteni nőket semmire, nőgyűlölet (az sehova se vezet)

2022. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
34%

Igazuk van sok pontban abban amiket mondanak a nők gondolkodásáról, bár nem minden nőre, de tényleg van egy nagyszámú réteg akire igazak. Nincs igazuk abban hogy ebbe bármilyen módon bárkinek vagy bárminek is belekéne szólni.

Nincs igazuk abban hogyy minden nőre érvényes a filozófiájuk, hogy mindenki olyanokra bukik akikre ők gondolnak, hogy a maguk fajta nem jön be senkinek (alapesetben ha nem incelkednének).


25f/Nem vagyok incel, van barátnőm.

2022. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
61%
Az incelek sikhulyek. Nem fogjak fel, hogy millio kis reszletbol all ossze egy egesz. Ha csak 1-2 dolog szamitana, kinezet, penz, magassag, akkor a tarskereso appok, egy 3 soros algoritmusbol allnanak, amik osszefesulnek a tuti parokat. Mivel a tarskereses nem algoritmizalhato a rengeteg valtozo miatt, igy hiaba probalnak reszigazsagokkal ferditett monologokat kinyilvanitani, sosem lesz igazuk. Meg nojuk sem.
2022. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
37%

#7

"kinezet, penz, magassag"


Szívesen megmutatnám neked milyen az én Tinder találati listám rondaként és milyen egy nagyon jóképű haveromé ;). Én is nagyon sok pénzt keresek, sőt én még műveltebb is vagyok náluk jobb humorral, intelligensebb is. Csak ronda. Többit meghagyom neked, hogy összekösd a pontokat ;).

2022. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%

8-as:

Segíthetek hogy miként dobj a külsődön. Küldj egy képet.

2022. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
29%

#9


Biztos csak a jószándék vezérel, de egy ronda ember nem mutogatja magát idegeneknek, gondolom megérted.

2022. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%
Nemcsak ronda vagy, van ott azert mas problema is a kommentjeid alapjan. Azok pedig sulyosabbak egy szimpla rondasagnal. A tinderes szenvedeseddel mit akarsz bizonyitani? Azt, hogy a szepeket jobbra huzzak, a rondakat meg balra? Ez trivialis. Nem is ertem, hogy rondakent miert nem olyan tarskeresot favorizalsz, ahol karakteresen van lehetoseged kitunni? Fellabukent ne akarj focista lenni, inkabb sakkoz.
2022. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!