Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pontozzák le a kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pontozzák le a kövér nők ebben a topikban azokat a kommentjeimet, amelyekben azt fejtem ki, hogy 15+ kg súlyfelesleggel rendelkező nővel nem járnék?

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Honnan veszed, hogy kövér nők pontozzák le?
2020. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is inkább a feederek veszik ezt sértésnek. (Én legalábbis nem pontoztam le az ilyesféle válaszokat, amikor még kövérebb voltam.)
2020. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert h_lyeség. Mit jelent, hogy 15kg súlyfelesleg? A BMI alsó, vagy felső határához képest 15? Sportolóként izomban 15? Azért pontoznak le, mert ennek a számháborúnak semmi értelme.
2020. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Mert nincs olyan, hogy "15 kiló felesleg". Mihez képest felesleg?

Van sovány, normál, túlsúlyos és elhízott alkat. És elég széles tartományba esnek.

Pl. Egy 175 centis nő 57 kilótól 76 kilóig a NORMÁL tartományba esik.

2020. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azzal jársz akivel akarsz, alapvetően mindenki leszarja. Sose értettem miért éreznek emberek kényszert rá, hogy lépten-nyomon "kifejtsék" mit nem szeretnek. Én például nem szeretek síelni, mégse nyekergek tele síelésről szóló posztokat meg csoportokat azzal, hogy milyen hülye sport a síelés és én nem akarok síelni.
2020. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért közlöd ezt idegenekkel ilyen kényszeresen?
2020. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os, Amúgy ez engem is érdekelne. Xd

Nincs, akinek elsírd a bánatod, vagy mit szeretnél bizonygatni minden áron kedves kérdező?

UI: Tényleg, honnan tudod, hogy hány kiló, aki pontoz? Átmész hozzá és megkéred, hogy álljon mérlegre, miközben a centizővel leméred?

2020. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!