Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz, mely dolgok azok amelyekben az inceleknek igazuk van, és mely dolgok azok amelyekben nincs?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 14:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
82%
Igazuk van abban a félelmükben hogy soha senkinek sem fognak kelleni ha minden úgy marad az életükben ahogy jelenleg van, és minden másban tévednek.
2022. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
79%

21:


Én olyat is láttam, hogy valamelyikük szerint a kutyák miatt nincsen barátnőjük, mivel még azokkal is hamarabb közösülnek a nők, mint az adott incelekkel. Illetve hogy a lány rokonaiknak is direkt tesznek keresztbe, mert nők és túl sok jót kapnak a modern világtól.


A kedvenc fenyegetőzésem az, hogy ha majd jönnek a szexrobotok, nem lesz ránk szükség, mivel eddig is csak bizonyos dolog miatt voltunk jók a férfiaknak.


Persze ugyanezen felhasználók édesanyja a legnagyobb szent szokott lenni a szemükben általában. Érdekes előzmény.

2022. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
68%

3,5,12


Nem egy kérdés alatt láttalak titeket.

Változtatni kell. A külsőn is lehet, de nem az az elsődleges ami probléma a nők számára, hanem a gondolkodás mód, amit képviseltek.


Pár példa


- Külső: Mindenki megöregedik, nem azért leszünk valakivel életünk végéig, hogy a külseje miatt szeressük


- Pénz: Hasznos, sajnos a mai kapitalista élethez elengedhetetlen, de a szeretetet/szerelmet/érzelmeket/emlékeket nem tudja pótolni sem helyettesíteni


-Pénisz méret: Ez az a téma, amivel tényleg azért takaróznak a férfiak, mert kicsi az önbecsülésük/önbizalmuk. Nem a méret számít, DE jó ha az adott ember tudja mit és hogyan kell csinálni. Egy adott méret viszont lehet fájdalmas is (túl hosszú, ill. átlag feletti vastagság) sem kellemes, főleg ha a lány nem kap elég előjátékot, nincs felkészítve. Nem egy ilyet olvastam, hogy valakinek sajnos sebes is lett a szeméremajka emiatt, vagy vérzett.



Érdemes lenne mindennek a pozitív oldalát látni, nem másokat hibáztatni és változtatni!

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen! 🫣

2022. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
57%
Semmiben és mindenben.
2022. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 kriszpo ***** válasza:
77%

Nem nagyon hallottam még az incel-ekről, megnéztem a Wiki-n, és az alapján úgy gondolom, hogy ez inkább lelkibetegség, amit kezeltetni kellene, pszichológussal, szexuálpszichológussal.

Azoknak, akik itt a "csúnya vagyok", "a nőknek csak a külső, pénz számít", "nem mindegy mekkora a farkam" szöveggel jönnek, üzenem: Hólyeség. Nekem az voltz a hibám, hogy ott keresgéltem csajokat, ahol a "jóképű" haverom. Neki lett, nem is egy (aztán senki...). Meguntam, kiszakadtam abból a környzetből és egy olyan szép (ami ugye relatív) lánnyal találkoztam 15 éve, aki velem egy társadalmi szinten volt és engem szeretett, nem a pénztárcám (mert az elég vékony volt). Ő azóta a feleségem. Szóval az incelek ne rinyáljanak mint egy kislány, hanem szedjék össze magukat!

2022. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
35%

25.


Szuper, végre valakinek van saját önálló véleménye. 🫣

2022. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
21%

Csak abban nincs, amikor végletekig leegyszerűsítik a saját kis szubjektív mikrokörnyezetük alapján, amiket már előttem említettek, hogy pénz, külső, farokméret, akármi.


Igazából ez egy komplex dolog.


A külső valóban relatív olyan mértékben, hogy 6ix9ine, Brad Pitt, Jason Momoa, Ryan Gosling, Zac Efron mind más-más típusok, van, akinek bejönnek, van, akinek nem. De ezekkel az antropológiai jellegekkel ha elég sok nővel ismerkedsz valaki lesz, akivel passzoltok és az ide vezető úton lefekhetsz azokkal, akikkel kiderül, hogy végül nem illesz össze.


A személyiség szintén számít ha komoly kapcsolatról van szó, de ha csak szexelni akarsz se lehetsz teljesen suttyó. A suttyóság fogalma szintén relatív és az adott szubkultúrától függ. A cigánysoron például nyugodtan lehetsz suhogósnadrágban és szívhatod a herbálos cigit, még be is vágódhatsz a csajnál, ha az öregember farzsebéből kilopod a pénztárcáját és abból hívod meg egy Topjoyra vagy veszel neki cigit, mert te már 18 vagy ő meg még csak 14. De egy kockább személyiséggel esélyed sincs.


Egy alternatív, punk, stb. csajnak szintén nem fog számítani, ha nincs pénzed, szintén bevágódhatsz nála, ha összetarhálsz 10 perc alatt egy bástyaborra és egy kólára valót meg megjavítod a hobbi-villanyszerelői tehetségeddel a lomizott bluetooth zenedobozt és tudod a kocsma wifi jelszavát, ami mellett a parkban iszogattok meg hallgattok valami zúzós zenét.


Egy karrierista nőnél, még ha kicsit idősebb is tökre bevágódhatsz ha ilyen önfejlesztő anyagok által látja rajtad, hogy milyen céltudatos vagy. Ha a potenciált látja benned, hogy mérnökinfóra jársz elfogadja, hogy csóró vagy, hiszen tanulsz.


Egy művészetkedvelő nőnél az ilyen irányú tudás lehet hasznos.


Itt már csak azzal van a probléma, hogy ezt azért kár megemlíteni, mert vagy alapból ilyen vagy, vagy nem, akkor viszont csak felvett szerep lehetne azért, mert mondjuk be akarsz vágódni olyan nőnél, aki megtetszik és az adott típus valamelyike.


És bár sztereotípiákat soroltam, de oka van a sztereotípiáknak. Ráadásul az életkorral is növekednek az elvárások bizonyos területeken.


Pl. a cigánysoros lánynál ha az építőipari segédmunkás fizetésedből vett Hős utcai lakásodba költözhet Mátészalkáról is állja a helyét.


De ha 20 helyett már 30 éves vagy, akkor a karrierista nőt nem fogja érdekelni a nyomorod, mert ott lesz benne, hogy mi a bánatot csináltál az elmúlt 10 évben és mennyi évet vesztettél és mikorra lesz belőled valaki, ha egyáltalán lesz. Ő már a korosztályodban jóval előtted jár. Ha fiatalabb, akkor a te korodban olyat keresne, akire mentorként tekinthet, nem olyat, aki azonos vagy gyengébb szinten van. Ha meg idősebb, akkor nem akarja lefutni ugyanazokat a köröket amiket vagy már lefutott fiatalabbként vagy okkal kerülte el a múltban is.


A kor előrehaladtával a nőkre is igaz, hogy vagy felfelé haladnak, vagy lefelé mennek, vagy stagnálnak. És egyre inkább érzed magadon, hogy aki alattad van (jóval) az nyitna feléd, de te meg nem akarsz felé nyitni, mert nem akarod más gyerekét nevelni vagy örülsz, hogy anyagilag rendben vagy, nem akarsz ketyegő biológiai órának gyereket csinálni (bár ez még a jobbik eset, akkor legalább a sajátod, de van valami félelmetes abban, hogy egy nő egy bizonyos kor után annyira rákattan a dologra, hogy bár az exével, akivel akár éveket együtt volt nem lett közös gyerek, de egy kvázi-idegentől már 1 éven belül teherbe akar esni). Esetleg te futottad már le a lelki szemetesládás köröket fiatalon és nem akarod ugyanezt csinálni 30-as lelki sérült nőkkel, akik nem tudják feledni az exüket. Pedig náluk még akár esélyes is lenne valami testi kontaktus, de mi értelme, amikor a szemedbe mondja, hogy senkit nem fog úgy szeretni, mint az exét, mindig a szívében fog élni, stb. Épp csak ki nem mondja, hogy pótlék vagy.


Illetve olyannak sem nagyon örülsz és itt akármilyen lehet az anyagi helyzeted, aki tele van adóssággal, esetleg amiatt, mert a múltban sok férfi lehúzta és most téged akar ugródeszkaként használni, hiszen neki nincs pénze, rottyon van anyagilag. Hiszen neked is van azért önbecsülésed.

2022. jún. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 kriszpo ***** válasza:
89%

27: Látom nagyon képben vagy a nőket illetően (vagy nem).

Mindenesetre bármelyik lefekszik veled, ha kicsit többet iszik a kelleténél.

Az együttélés, házasság tekintetében pedig hiába felenél meg a fenti feltételeknek egyes nőknél, semmi nem garantálja, hogy örökéletű lesz a kapcsolatotok.

2022. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
36%

"Mindenesetre bármelyik lefekszik veled, ha kicsit többet iszik a kelleténél."


Ezt tapasztalatból mondom, hogy nem. Sőt, a legtöbb nő rá is játszik az alkohol hatásaira, ezzel önmagát védve, hogy ha leribizik, tudja mire fogni. Az alkohol maximum a gátlásokat oldja. De nem tud egy nő olyan részeg lenni, hogy ha nem tetszel neki, akkor lefeküdjön veled. Bár nekrofil nem vagyok, hogy öntudatlan lányokra másszak rá, de aki még tudatánál van, ha már a mozgáskoordinációjának annyi is, az is távolhajol tőled, elemző pillantást vet a pofádra az utcai lámpa fényénél és közli, hogy nem kellesz, nem akar tőled semmit. Sokszor ugyanez a nő más pasival aki felkaparja, miután te előzékenyen otthagytad, mert nem akartál metoo ügybe keveredni úgy megy el, mint a szél, akár már két sarokkal arrébb segít is kigombolni a sliccét a kapualjban.

2022. jún. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
78%

"ha kicsit többet iszik a kelleténél"


Date rape...

2022. jún. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!