Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Talált már rátok a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talált már rátok a szerelem másodjára?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan férfiakhoz szól a kérdésem, akiket elhagytak, megcsaltak stb.. és ezáltal egyedül maradtak.


Arra lennék kíváncsi, hogy ezt követően azon túl, hogy egyáltalán feltudtátok-e dolgozni a traumát, volt-e olyan pillanat az életetekben mikor újból megismertetek egy hölgyet, akivel egymásba szerettetek?



tegnap 19:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
Lehet nem leszek népszerű, de én szakítás után 1 évvel, amikor újra elkezdtem beszélgetni az exemmel, akkor újra belészerettem. Nem tudom megmagyarázni hogyan, és miért. Nagy gyerekkori szerelem volt, 7 évig együtt voltunk, jegyesség, aztán szétválás. Borzasztó egy év volt, nagyon sokat szenvedtem, de a “sors” úgy hozta, hogy újra találkoztunk. És pár randi, találkozás, beszélgetés után újra fellobbant az ami addig lappangott. Ez volt 5 éve, azóta férj és feleség vagyunk. Úgyhogy igen, lehet, vagy így vagy ahogyan az előttem szólóknál.
tegnap 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
Én hamar elengedtem az élet. Rá két hónapra jött egy csodásabb csaj. Teljesen levett a lábamról. Ennek már 22 éve.
tegnap 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyoldalú volt csak.
tegnap 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Párom nevében tudok nyilatkozni. Nem tudom nem is akarom tudni mennyi nő volt előttem, de ő szerelmes volt azokba akikkel volt. Elhagyták. Végül elengedte a szerelmet teljesen. Már nem akart az lenni mert nem hitt benne. Rá pár évre, összetalálkozott velem, 10 éve vagyunk együtt, 1 éve házasok és imádjuk egymást. Sok sok nehézségen vagyunk már túl, de mindent meg tudunk beszélni.
tegnap 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyén függő, meg az érzés mélységétől, intenzitásától is. Szerintem lehet olyan, aki nem lesz többször egynél. Főleg mert olyan is van, hogy egyszer sem lesz valaki.
tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A többség nem az első nöt veszi el, szóval igen, lehet többször is szerelembe esni.
ma 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#11


En zoldet adtam neked. Nagyon tetszett a torteneted. Remelem az a szerencses barom megbecsul teged!

ma 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Bár ne talált volna meg egyszer sem , a kettőből.Mind a kettő iszonyat kárt okozott az életemben,minden téren.

Képtelen vagyok már bárkiben is megbízni amióta egyedül maradtam ismét.

ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Érdekes volt olvasni mind a pozitív, mind a negatív megközelítését a dolognak. Alapvetően mindkettőt megtudom érteni és nyilván a pozitív megközelítés a jobb, amelyben az ember nem adja fel és megy tovább, a kérdés csak az, hogy az egyén van-e olyan erős, hogy ezt megtudja tenni..

ma 13:39
 20/20 anonim ***** válasza:

Miután kidobott barátnőm 2 évvel megismertem egy lányt, nem gondoltam volna, de belé nagyon szerelmes lettem... Hát kár volt, mert rohadt módon átvert, eléggé megalázott és nyilván hatalmas csalódás lett az egészből.

Utána eldöntöttem, hogy nem foglalkozom a dologgal (mármint a barátnő "szerzéssel") soha többet.

Pedig lett volna lehetőségem egy másik lánnyal akinek valamiért nagyon tetszettem, de inkább megbeszéltem vele, hogy nekem nem megy ez a dolog.

Azóta neki van párja, jól elvannak és amúgy mi is jóba maradtunk, szóval ez tök pozitívum számomra.

Most is van egy lány, aki régebben tetszett, de valahogy nem úgy alakult az élet, hogy összejöjjünk, szóval most egy kicsit szar helyzetben vagyok, de vele sem akarnék szerintem semmit inkább.

Talán majd egyszer...

ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!