Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Talált már rátok a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talált már rátok a szerelem másodjára?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan férfiakhoz szól a kérdésem, akiket elhagytak, megcsaltak stb.. és ezáltal egyedül maradtak.


Arra lennék kíváncsi, hogy ezt követően azon túl, hogy egyáltalán feltudtátok-e dolgozni a traumát, volt-e olyan pillanat az életetekben mikor újból megismertetek egy hölgyet, akivel egymásba szerettetek?



ma 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze, miért is ne?
ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elsőre se 😎
ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ez a dilemma leginkább azért lehet aktuális sok ember életében, mert sajnos egy kapcsolat felszámolása egy adott egyén esetében olyan szintű traumát tud okozni, ami elő tud idézni a férfiak életében egy elég mély keserűség érzést, amibe beletemetkeznek :/


Ez sajnos sokszor a depresszióval jár kéz a kézben. Én azt vettem észre, hogy sajnos egy szakítás után az ember, már nem ugyanaz az ember lesz, mint szakítás előtt és ez egy nagyon szomorú felismerés volt számomra...

ma 19:56
 4/15 A kérdező kommentje:
2: Sajnálom. :(
ma 19:56
 5/15 anonim ***** válasza:

Sokan akkor döbbennek csak rá hogy szerelmes megint, mikor dobbant a másik, mert beleunt a p.csogásba.

Így aztán már a 2.után p.csognak.


Ezek az önsorsrontók egyik díszpéldányai.

ma 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*jav: picsognak
ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Senior Séf ***** válasza:
56%
Hányatott szexuális előélet után nősültem. Nem voltam szerelmes, csak elegem voltabból, hogy hetente mással vagyok egyedül. 18 évvel később leckét kaptam kalandból, és miután korábban sohasem tanultam meg, hogyan kell valakit megtartani, a csaj fél év múlva kiszeretett belőlem. Tönkre mentem bele. Anyagilag, családilag, egészségileg. S noha végül nem lettünk egy pár, ez a szerelem világított rá, hogy semmi keresnivalóm a langymeleg pocsolyában, ahol élek. Válás. Azt terveztem, megint kisebb dúlást végzek a szebbik nem körében, de nagyon hamar elkapták a tökömet, és csakhamar újra nős lettem, ezúttal életfogytos ítélettel. 25 éve imádjuk egymást.
ma 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Negyedjére is.
ma 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sőt volt akivel sokkal mélyebb, nagyobb volt az összhang. Aztán annak is vége lett, akkor nem hittem hogy újra tudok valakit így szeretni, aztán kiderült hogy igen.


El kell engedni ezt a végletes és végzetszerű gondolkodást, mert baromi sok időt ki lehet dobni a kukába a fölösleges érzelgősködéssel, meg gyászolással. Ez nem nemes dolog, inkább kínos, és időpazarlás, mert a másik tojik rá. Ilyenkor egy délibábot szeretsz csak fölöslegesen.


Tovább kell keresni azt, akivel minden működik, és a kudarcokat "lekönyvelni" járulékos veszteségként. Mást nem igen tudsz tenni. Potenciálisan rengeteg olyan nő van, akibe halálosan bele tudsz szeretni, tovább kell menni. Aki majd tényleg viszonoz, na azt kell igazán szeretni.

ma 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem
ma 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!