Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak miért kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért kizáró ok egy fiúnál hogyha kurvázni járt akkor amikor még nem is ismerték egymást?

Figyelt kérdés
tegnap 21:03
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

17- 18.


rendszeres kapcsolataink vannak !

amúgy miből veszed hogy rólam van szó?


Ostoba vagy!



19.

mondjuk kurvához pont csak óvszerben szoktak járni.

tegnap 22:11
 22/33 A kérdező kommentje:

13.

"Azért nem mindegy, hogy a betevő miatt dolgozol három műszakban, takarítod a WC-t, vagy kurválkodsz."



Én nem csinálom egyiket se, nekem mindegy, de kábé egy szintre tartom mind a kettőt a mai világban tudod a pénz világában pénz beszél kutya ugat ;nekem mindegy hogy a testedet árulod vagy a munkádat nekem ugyanaz a kettő

tegnap 22:13
 23/33 anonim ***** válasza:
36%

Az enyémtől gyökeresen eltérő értékrend + eltérő hozzáállás saját magukhoz, másokhoz/a nőkhöz, mint amit én megszoktam és elvárok.

Fogalmam sincs hogy mi játszódik le valakiben, aki élvezetét leli az olyan közösülésben, ahol a partnere nem vágyik rá, csak kibéreli pénzért a lyukát.

Nem az érdekel hogy "megdolgozott"-e a szexért vagy sem, hanem az, hogy képes élvezni, hogy megvette valaki testét.

Úgy érezném magam egy ilyen mellett mint egy homo sapiens sapiens egy neandervölgyi mellett.


Keress egy hasonló neandervölgyi csajt, azzal ellesztek.

tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

23.

mondjuk egy prosti meg téged nevezne visszamaradotz neandervölgyi majomembernek hogy még új dolgokat se mert kipróbálni a 21. Században

tegnap 22:28
 25/33 anonim ***** válasza:
60%
Mert képes úgy dugni nőket és élvezni azt hogy a partnere cseppet sem élvezi vele az aktust. Tehát olyan szinten szextárgynak tekinti a nőt hogy biztosan nem sok jót lehet várni egy ilyentől az ágyban. A szexet ürítésnek tekinti.
tegnap 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

25.

mondjuk ez egy nagy hülyeség és tévhit hogy egyáltalán nem élvezi egyik kú*va sem!



amúgy nők is szoktak járni kurvákhoz meg párok azokkal mi van?

tegnap 22:40
 27/33 anonim ***** válasza:

Azért, mert csak hallomásból ismerik ezt a világot, és azt hiszik, minden hivatásos egy ostoba, igénytelen lotyó, aki undorral csinálja ezt az egészet.


Egyébként egy rakás fiatal lány tartja fent magát prostitúcióból, csak nem hírdetik.

tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

27.

Lehet hogy az itt írogatók meg kurvákat, kurvázokat lenézők barátnői között is vannak kurvák bőven vagy ők maguk is esetleg.


amúgy például nyugaton vagy amerikában los angelesben a nők elég nagy százaléka él ebből vagy Hollandiában

tegnap 23:02
 29/33 anonim ***** válasza:

A 27-es vagyok!


28-as!


Tudnék mesélni róla, hogy milyen nőkbe botlottam bele ezen az oldalon!

tegnap 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Én példaul azert nem, mert messze nem lennék olyan ügyes, mint egy hivatásos, és komplexusom lenne szex közben...és, hiaba vagyok odaadó, folyamatosan ott motoszkálna a fejemben, hogy sehol nem vagyok a prostikhoz képest!
tegnap 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!