Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így látatlanban a huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így látatlanban a huszonéves lányoknál mennyire kizáró ok, ha nem iszom alkoholt egyáltalán? 27/F

Figyelt kérdés

Érdekel ha megismerkedsz egy neked tetsző, sok mindenben bejövő sráccal, akkor mi jutna eszedbe ha megtudnád nem iszik alkoholt egyáltalán kb 3 éve? Pozitív? Negatív? Természetesen nem is drogozom, nem is cigizek.


A barátaimmal szeretek eljárni ugyanúgy beszélgetős-iszogatós estékre és nem zavar ha isznak mellettem, de nem lerészegedésig, mert józanon látom részegen milyen hülye minden ember. Szerencsére ebből a barátaim kinőttek és legtöbbször megállnak 3-4 sörnél, ami még jól esik és az engem sem zavar. Diszkózós, táncolós, berúgós helyekre nem szeretek menni. Megtéríteni nem akarok senkit hogy ő se igyon, de aki rendszeresebben piál, nem állja meg hogy ne igyon mindig heti többször azzal valszeg nem egymást keressük ezt elfogadom.


2021. jan. 25. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem negatív. Hogy pozitív? Ha egyébként tudsz társasági életet élni, nem vagy buligyilkos, akkor teljesen érdektelen mit iszol.
2021. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam inkább hatalmas előny, én sem iszom.
2021. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Legalább mindig lesz valaki, aki vezet.
2021. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Le leszek pontozva.


En sem vagyok nagy ivos, egy kezemen megszamolom, hanyszor iszom egy evben alkoholt es az is kezd fogyatkozni.


Viszont, amikor ismerkedem es ezt mondom, kiakadnak, hogy az milyen mar. Milyen ferfi nem iszik legalabb sort, mi az, hogy nem kocsmazom, borozom es tuti szaraz alak (hopp a poen) vagyok. Pedig nem igaz. Nem vagyok antiarc, de nem vonz a dolog.


Engem zavar, ha a masik naponta borozik, sorozik, vagy kepeken borospoharral pozol vagy nincs mas az eleteben csak a pia meg kocsma (volt ra pelda). Ha ezt valahol megemlitem, egybol nekem esnek, hogy kepzelem magamrol, szemelyeskednek, vagy vedik a piat, hogy az egeszseges.

2021. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, én sem iszom alkoholt :)
2021. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Attól függ kivel ismerkedsz. Aki bulizósabb vagy csak szeret alkalmanként inni, annál lehet ez hátrány, hogy te nem csatlakozol hozzá, de mindenki másnak inkább semleges vagy akár még előny is, ha ő se iszik.

Én évente párszor társaságban szoktam inni egy kicsit (érsd, max egy pohárral és ennyi), de egyáltalán nem zavarna, ha valaki ennyit se szeretne.

2021. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Huu hatalmas plusz pont lenne! Én sem iszom egyáltalán, és a párom sem. Nagyon örültem, amikor megtudtam randizásnál, hogy teljesen kizárt nála az alkohol, cigi, drog. Még szilveszterkor sem iszunk egy korty pezsgőt sem, tényleg soha semmit. Szeretünk a barátainkkal lenni, ők isznak néha alkoholt, de nem lerészegedésig. Nem zavarja őket, hogy mi csak vizet iszünk, tök jól érezzük magunkat így is.

24/N

2021. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én szeretek iszogatni, nem lerészegedésig, csak egy pohár bor vagy pezsgő erejéig, de az valahogy nekem kell, hogy tényleg jól érezzem magam társaságban. Sokkal felszabadultabbá tesz. Havonta egyszer-kétszer szerintem teljesen rendben van és párkeresésnél is azt szeretem, ha valaki ugyanígy alkalmanként iszik kis mennyiséget. Nem szeretem a túlzottan befeszült embereket és kellemetlenül is érezném magam a párom mellett, ha ő józan én meg spicces vagyok. Szóval engem zavarna, ha valaki teljesen elutasítja a piát, mintha bármi rossz történne, ha megiszik egy pohárral. Nyilván a másik végletet sem tolerálnám, ha valaki minden héten részeg.

24L

2021. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az viszont teljesen pozitív, hogy nem drogozol és nem cigizel, azokat én sem soha.
2021. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan már nem 20-as vagyok, de amikor annyi voltam, akkor általában ez volt az első, amit megfigyeltem egy randin.

Én antialkoholista vagyok, nem mondom, hogy követendő példa, de a gyerekeim apja szintén, és így nekünk jó. (Ránk hatással volt a családi minta, mindkettőnk apja alkoholista volt)

Baráti társaságunk elég vegyes, van iszogatós, nem ivós. Mi már kinőttük a discot, meg a kocsmatúrákat, viszont csak olyan barátaink vannak, akik mértéktartók. Így hozta az élet.

Nem az a lényeg, hogy a nőnél mi a kizáró ok, hanem hogy nálad az-e, ha a nő iszik, míg Te nem.

2021. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!