Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így látatlanban a huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így látatlanban a huszonéves lányoknál mennyire kizáró ok, ha nem iszom alkoholt egyáltalán? 27/F

Figyelt kérdés

Érdekel ha megismerkedsz egy neked tetsző, sok mindenben bejövő sráccal, akkor mi jutna eszedbe ha megtudnád nem iszik alkoholt egyáltalán kb 3 éve? Pozitív? Negatív? Természetesen nem is drogozom, nem is cigizek.


A barátaimmal szeretek eljárni ugyanúgy beszélgetős-iszogatós estékre és nem zavar ha isznak mellettem, de nem lerészegedésig, mert józanon látom részegen milyen hülye minden ember. Szerencsére ebből a barátaim kinőttek és legtöbbször megállnak 3-4 sörnél, ami még jól esik és az engem sem zavar. Diszkózós, táncolós, berúgós helyekre nem szeretek menni. Megtéríteni nem akarok senkit hogy ő se igyon, de aki rendszeresebben piál, nem állja meg hogy ne igyon mindig heti többször azzal valszeg nem egymást keressük ezt elfogadom.


2021. jan. 25. 13:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, 30 felett is ez megy. A tavaszi "karanten" alatti megfeszules, hogy o nem mehet inni es osszedol a vilag emberek, majd amikor enyhitettek, egybol rohant egy csomo ember froccsozni es szelfizni.
2021. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Általánosabban kezelném a problémát: az értékrendi összeférhetőség tud kizáró okot teremteni, legyen az alkohol, vagy bármi más. Az alkohol fogyasztása a vad bulizás egy eszköze. Ha te képes vagy vadul bulizni alkolhol nélkül is, senkit sem zavar, hogy nem iszol. (Volt ilyen haverom)


A gond valójában sokkal inkább azzal szokott lenni, hogy az absztinens ember baromi rosszul érzi magát a sok részeg között, és ezért próbálja visszafogni a bulit, mivel úgy gondolja, az ő viselkedése a helyes.


Azaz valójában inkább neked kizáró ok, ha egy csaj sokat vedel...

2021. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én az utolsó sokrokaben leírt eset vagyok, nem egymást keressük. Az alkohol valamilyen szinten hobbi is nálam, szeretem a kézműves söröket, a minőségi rövideket, mindig próbálok újakat kipróbálni.
2021. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Alkohol, mint hobbi? Az húzós
2021. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül húzós, csak annak hangzik. Rám is igaz volt korábban ez a kijelentés.


Pl nagyon szerettem inni, arról álmodoztam, hogy lesz egy kocsmám. Sokat olvastam a témában, még azt is elolvastam, melyik whisky hogy készül, hogyan érlelik, pedig nem is szeretem. Szeretem a kisüzemi, kézműves söröket, imádtam borospincébe járni.


Főztem sört, saját gyümölcsöt cefréztem és főzettem pálinkát. Kísérleteztem mindenféle pálinka ágyazással - amikor a barátaim házasodnak gyakran kérnek, vagy vesznek tőlem ilyeneket.


Szóval kb nálam ez volt. Jelenleg meg nem iszom alkoholt egyáltalán, de még állandóan borokat kapok ajándékba, nem férek már tőlük. Változnak az idők...

2021. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én sem iszom sosem (de még szilveszterkor /születésnapot sem), ez csak tizenéves koromban volt hátrány, házibuliban /táborban, de lányoknál sosem éreztem hátránynak /kizáró oknak. Feleségem sem iszik, és nincs káros szenvedélyünk.

Fiatalkoromban azért nem ittam, mert emlékszem apu mindig úgy jött haza, hogy büdös volt, és beszélni sem tudott, vagy alig talált haza/kihányt a panel erkélyéről... Volt, hogy lerészegedett és elesett, eltörte a karját.... Anyu majdnem elvált tőle... Aztán nem akartam, hogy ilyen legyek, és így maradt, hogy sosem iszom...

29/F

2021. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!