Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az kizáró ok lányoknál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kizáró ok lányoknál, ha nincs se kocsim, se jogosítványom, és jelen állás szerint nem is szeretnék?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy ritkán lenne rá szükségem, meg utasként sem szeretem annyira, inkább a vonatot részesítem előnyben.


Meg ugye fenntartás sem olcsó, plusz elmondhatom magamról, hogy én ezzel nem szennyezem a környezetet, de ezek már nyilván mellékes dolgok.


2017. jan. 3. 14:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%

A 28 éves barátomnak sincs kocsija és azt mondja 30 előtt nem is nagyon akar. Max majd gyerekekkel egy időben. Bróker és pénze lenne bőven rá, egyszerűen csak nem akarja erre elverni feleslegesen a pénzt ha nem kell. Mondjuk jogsija van, mert azt egy hasznos skill-nek tartja hogy legalább ha úgy adódik akkor másokét el tudja vezetni (kirándulásokon, az ő családjával, stb)


Jogsit csinálhatnál, mert az tényleg plusz egy képesség ami a mai világban nem haszontalan és később is majd annyival kevesebbet kell foglalkozni a dologgal.


Mi is bringázunk vagy tömegközlekedünk mindig. Én sem akarok kocsit, de idén még akarok jogsit szerezni. A KRESZ már megvan.

23/l

2017. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Előző vagyok: Ugyanezért nem akarunk saját tulajdonú ingatlant sem, mert az is ugyanolyan pénzkidobás fiatalon (amikor még nem is tudod hogy melyik városban/országban fogsz élni akár csak 5 év múlva), mint az autó.
2017. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%

Nincs olyan hogy a lányoknál. Minden ember más. Van akinél igen, van akinél nem.


Nekem nem feltétlen kizáró ok, de a jogsit lerakhatná kocsi nélkül is ha van ideje. Néha én is innék egy pohár bort a vacsihoz, sokat utazom, ha több száz km-t utazunk akkor ne csak én vezessek mindig, jó néha cserélni. Az se a legjobb ha mindig az én kocsimat használjuk, de ha neki nincs autóra szüksége és nem akar fenntartani egy autót akkor megértem, nem gond. Ez nem anyagiasság, de kényelmesebb ha mindkettőnknek van jogsija.

2017. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, hogy hol laksz, ha pl Budapesten, ahol minden karnyújtásnyira van, illetve viszonylag jó a tömegközlekedés, ott simán el lehet így lenni. Míg mondjuk vidéken szinte mozdulni sem tudsz, ha nincs egy járgány alattad. Amúgy sztem érdemes azért megcsinálni, mert sok munkánál is alapelvárás, meg azért mégis csak jól jön ha az embernek van jogsija. Engem se különösebben hozott lázba, de szüleim nyomására megcsináltam 20 évesen, most 25 vagyok és alig használtam azóta, viszont ha végzek az egyetemmel utána elmegyek egy rövid tanfolyamra aztán kicsit belerázódok, mert a munkához úgyis kelleni fog, szóval ebből a szempontból jó, hogy anno megcsináltam mert így nem kell görcsölni a papíron.
2017. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
Ha a csajod vidéki lesz, akkor valószínűleg egyszerűbb lenne autóval egy csomó dolog. A falu, ahol felnőttem pl 20 km-re van egy megyeközponttól, de vasárnap pl 2 busz van. Autó nélkül sétálhatod is ezt a távot. Bp-en belül az autóhiány nem probléma. :)
2017. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
# 2, nana az ingatlan egy befektetés. A párod véleményét is meghallgatnám ha bróker. Nekem ki van adva 2 szobás erkélyes jó helyen, 250e-t hoz havonta. És az ingatlanárak csak mennek felfele, nem hiszem hogy pénzkidobás lett volna. Befektetés. Akármi történik, betegség, családi gondok, a lakás ott lesz. A kocsi az más téma.
2017. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
54%
Énnekem ugyan van, de utálok vezetni. Csak ha muszáj akkor teszem és akkor is végig félek, hogy valaki más megsérül miattam. A saját halálom leszarom, bár a súlyos sérülésektől félek és/vagy még attól hogy tudatalatt szándékosan halálos balesetbe megyek.
2017. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
37%
Miért lenne kizáró ok? Nekem sincs. Egyrészt környezetszennyező önzőségnek tartom (aki a gyerekére hivatkozik, az vajon belegondol-e, hogy a gyereke világát szennyezi éppen?...), másrészt csodálkozom a sok emberen, akik egyesével ülnek a sok autóban és állnak a dugóban.
2017. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
61%
Ekkora álszentséget mint hogy környezetszennyezés, vegyetek akkor elektronikus autót. Mindennel szennyezzük sajnos a környezetet, kíváncsi vagyok aki ezt írta mennyire szelektíven gyűjti a szemetet. A szüleim mindent (!) külön, papír, műanyag, fém, egyéb háztartási. Én is majdnem így csinálom, csak a papír megy külön és a műanyag. Az autó előny. Spontán kitalálom hogy kimegyünk Bécsbe egy sütit enni, vagy egy focimeccsre. Külföldön nem kell taxizni, ott nem 450ft egy megkezdett perc hanem 3-4euró ha beüsz. Budapesten okés a tömegközlekedés, csak épp retek és hideg. Egy autó sok lehetőséget ad, nekem nem fontos hogy a páromnak legyen autója, van 2 autóm is, cascoval, odaadom ha kell nagyon szívesen. A jogsi az ami fontos, ez se kizáró ok, de fontos. Az pedig szintén hülyeség hogy nincs értelme letenni. Nem évül el, max meg kell hosszabbítani 10 év múlva. Jobb ha minél hamarabb megvan.
2017. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
8%
Igen, de nem azért, mert a nők szóba se állnak olyanokkal, akiknek nincs autójuk, hanem azért, mert elég ostoba elmére vall, ha valaki egy olyan szinten motorizált világban, mint a miénk, ahol szinte létszükséglet legalább egy gépjármű egy háztartásban, úgy gondolja, hogy ő meglehet autó nélkül is. Nem kell álladóan autóznod mindenhová, gyalog és biciklivel elérhető helyekre ne menj négy keréken, viszont egy nyaralás, nagy bevásárlás vagy netán vészhelyzet esetében jó ha van egy kocsid, amibe be tudsz ülni és el tudod vele fuvarozni a családodat. A "nem akarok kocsit" hozzáállás manapság pont olyan, mint a "nem akarok gumit húzni" hozzáállás. Sose tudhatod mikor kell manapság, egy felelős, felnőtt embernek illene tisztába lennie az előre nem látható következmények okozta nehézségekkel.
2017. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!