Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Jelen állás szerint mennyibe...

Jelen állás szerint mennyibe kerül most a terhességmegszakítás?

Figyelt kérdés
Szeretném ha negatív kommentelők megkímélnének elég nagy szívfájdalmam van így is! Nem azért mert felelőtlen nő vagyok azért estem teherbe!! Védekezés mellett lettem terhes!
2016. nov. 17. 17:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Mint itt mindenki...Egyébként 30 ezer.
2016. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%

30 ezer

De ha elfogadsz egy tanácsot...

Inkább add örökbe,ne öld meg egy baleset miatt!

2016. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hidd el nagyon örülnék ha megtarthatnám ezt a kis csöppséget is! Hozzá tartozik az igazsághoz, hogy súlyos cukorbeteg vagyok 3 gyermekem van akikért az életemet adnám!! A két kisgyermekemnél jelentkeztek szülés után komoly komplikációk a cukrom miatt! A legkisebb lányom életéért 4 napon keresztül küzdöttek az orvosok majd még 2 hónapig kórházban töltötte az időt! A védőnőm javaslatára sem vállalhatok még egy babát mert nagyon rizkós! Kövezzetek meg, de nem szeretném a gyermekeimet sem kitenni illetve a születendő babát sem annak, hogy netán beteg lesz!! A pici lányom 13 hónapos és elhihetitek amennyit küzdöttünk az ő gyógyulásáért is hogy nem vagyok felelőtlen és csak eszetlenül szexeltem! Fogamzásgátlót váltottam és nagy valószínüséggel ( a hozzáértők szerint) a cukorgyógyszerem ütötte a fogamzásgátlót! Egyébként azért kérdeztem az árát mert a családsegítőben a hölgy azt mondta hogy 37890 forint és már nincs támogatás arra sem, hogy gyesen vagyok! Ahol eddig a neten nézegettem ott mindenhol 28000 forint körül írták és sehol nem láttam hogy emelkedett volna!
2016. nov. 17. 18:19
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sajnállak:(

De szerintem próbáld meg megszülni

2016. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Kedves 2! Hidd el nem szeretném megölni szívesen megtartanám de nem merem! Olcasd el az előző hozzászólásom! Köszönöm
2016. nov. 17. 18:21
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
Ha egészségügyi okokból kell a terhességmegszakitás,akkor nem kell fizetni . Ezt nem mondta a védőnö ?
2016. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta a hölgy akivel beszéltem, hogy a cukorbetegség nem zárja ki hogy egészséges babát szüljek!
2016. nov. 17. 18:25
 8/24 anonim ***** válasza:
29%
Bocsi lemaradt :"Amennyiben nem egészségügyi ok indokolja a terhesség-megszakítást, a beavatkozásért fizetni kell." Ha viszont szociális alapon rá vagy szorulva akkor lehet kérelmezni azt is . 26193 a pontos összeg
2016. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
19%
Igaza van,valóban nem zárja ki hogy egészséges legyen a baba!
2016. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Félre ne értsd, nem csesztetésből kérdezem és tudom, hogy nem a jelen kérdésedre a válasz...azon gondolkodtál, hogy esetleg elköttesd magad? Ha jól tudom, 3 gyerek után lehetséges, lehet érdemes lenne elgondolkodni rajta.
2016. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!