Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan akinél a szemszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinél a szemszín kizáró ok? Illetve melyik tetszik a lányoknak a legjobban?

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a kék offos. Barna, sötét szemű férfikért rajongok.
2021. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%

Egyénfüggő.


Anno én mindig a legsotétebb szemueket kerestem mert az elso barátomnak joformán feket volt a szeme es a szempillája is mintha festve lett volna stb.gyönyörű volt. Mindekozben egy sakál gyerekverő kékszemű anyám volt es gyuloltem ill féltem minden kékszemutol. Nem is igazolta senki hogy jo ember lenne vagy bármi egy kekszemu.


Aztan ahogy jartam ilyen sraccal (feket barana zold szemuekkel)es csalodtam sokat, elkezdett erdekelni hogy vajon kékszemű sraccal milyen lehet.

Azota kékszemuek pont az exem is a mostani is. Mindketto betegesen féltékeny es domináns főnök típus mint anyám..

De mivel ffiak így rendesen tudnak kompenzálni is mert ágyban meg jók nagyon.

2021. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, de semmit nem jelent!

Nekem a sötétbarna vonzó. Millióan meg másképp gondolják. Nem beszélve arról, hogy az élet mindent felülír..

2021. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Onmagaban a szemszinetol senki nem fog jobban vagy rosszabbul kinezni. Nekem a sotet haj+szem, nagyon vilagos bor kombo tetszik (vicces, mert en is ilyen vagyok, szoval inkabb az ellentetenek kellene vonzania), de tetszett mar szoke kekszemu pasi is.
2021. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb lett volna egy szavazást beillesztened.


Nekem alapjában barna, de ha szép a szeme, vagy helyes arca, akkor nem olyan lényeges a szemszín.

2021. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a sötétbarna tetszik a legjobban. De nem is a szemszín a lényeges, hanem a tekintete.
2021. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
A zöldes kék a kedvencem :)
2021. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Van zoldes kek? Meg sohasem lattam. Mondjuk szep lehet.
2021. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Ezen most meglepődtem. Nekem a kék tetszik és azt hittem, hogy a nők legalább 90 százalékának szintén. Erre itt tök sokan barnát írtak!😧 Juhú, maradt nekem egy csomó kékszemű🙂
2021. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

9

Én azt hittem, a pasik vannak oda a kékszemű nőkért.


Nekem bármi jöhet, de azért lehetőleg kék vagy zöld.

2021. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!