Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan akinél a szemszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinél a szemszín kizáró ok? Illetve melyik tetszik a lányoknak a legjobban?

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 19:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Engem meg még le is pontoztak azért, mert nem a barnát írtam :D hat gratulálok :D
2021. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
8: van igen. Amiről nem lehet eldonteni. Olyan szép, mint a tenger :)
2021. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12

Arra gondolsz, ami színváltós? Zöld pólóban zöldes, kék pólóban kékes? Szerintem a legtöbb kék szem ilyen. A zöld nem nagyon vált színt.

2021. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ilyen a zoldeskék

[link]


Szerintem ez inkább zöld, de a cikk kéknek irja

2021. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Értelmes nő nem ez alapján választ párt, szóval ne foglalkozz vele :)


Nekem az egyedüli szemszín típus, ami irritáló, az a világító kék szem. Elég ritka, de néha látok ilyen embereket, meg osztálytársam is volt gimiben. Ezek a pasik nem tetszenek, nekem zavaró ez az erős kék szemszín, pláne ha sötétebb bőrtónus társul hozzá, az még rosszabb (számomra... nyilván ez egyéni dolog, nem tehetek róla).


Ettől eltekintve nem számít, milyen a szeme, lehet kék, barna, akármilyen.

2021. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
94%
Semmilyen szemszín nem kizáró ok:D Viszont nekem a kék szem jön be legjobban (főleg sötét hajjal párosítva). De ettől függetlenül akármilyen szemszínű pasi jöhetne:)
2021. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!