Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők társkeresési értéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők társkeresési értéke drámaian lecsökken, ha gyereket vállalnak? Ezért sem mer sok nő belevágni a gyerekvállalásba, mert tudja hogy mindent egy lapra tesz fel?

Figyelt kérdés

Azt látom az ismerőseim körében, hogy azok a nők akik gyereket vállalnak, de szétmegy a kapcsolatuk, onnantól kezdve nagyon limitált lesz a választékuk férfiakból. Tehát minőségi zuhanás lesz, a jó pasiknak nem fognak már kelleni gyerekkel, még akkor sem ha sikerül visszanyerniük a szülés előtti alakjukat. Valahogy nincs annál taszítóbb dolog mint más férfi gyerekét nevelni.

Az oroszlánoknál és egyéb emlősöknél például - amikor alfahím váltás van - akkor az új alfahím konkrétan elpusztítja az előző hím kölykeit, mert a saját génjeit részesíti előnyben. Valami ilyesmi lehet benne mélyen az emberekben is, más férfi génjeit hordozó kölyköket egyszerűen nem szeretne nevelni, mert a saját egóját nagyon rombolja.


ma 14:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudtam, hogy a rám pályázó pasinak gyereke van, attól fogva nem érdekelt. Ezért teljesen érthetőnek találom, ha egy férfi ugyanígy reagál, ha a neki tetsző nőnek gyereke van. A #19-es tapasztalatai elég jellemzőek.
ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
60%

"Egy rakat elvált, gyerekes nő ismerősömnek van új párja."

Csak milyen...?

Amikor még gyerek nélkül is k. nehéz jót találni.

Én is látok rá példákat, hogy egyik-másiknak van új. Most már elfogadják azt is, akivel gyerek előtt szóba sem álltak volna... A jók "elfogytak", de ők 1-2-x gyerekkel amúgy sem kellenének nekik, hiába szép nők, a gyerek(ek) meglétét már az sem kompenzálja.

Ez az átlag, nyilván itt mást mesélnek...

ma 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
35%
Nálam igen. Miért nem tudnak sokan gondolkodni a jövőre nézve, tudatosan párt választani, gyereket vállalni?
ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
52%

#18 „Nem kapcsolatban a nővel, hanem csak körülötte. Mert azt mondta (mondtad?), ha apuka SEHOL. Én ezt úgy értelmeztem, nyoma sincs, nem tudni, hol van, nem úgy, hogy hétvégén viszi a gyereket.”

Apuka sehol = Anyuka szingli. Ezen nincs mit félreértelmezni. (Legalább nem úgy értelmezted, hogy a nő apukája. xD)

Társkeresésnél nálam az anyukák már eleve szóba se jöhetnek. Erről szólt az eredeti hozzászólásom.

ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
35%

Amikor egy nő gyereket akar, nem gondol arra, hogy visszakerülhet a piacra. Épp ezért meg sem fordul a fejében, hogy a gyerek miatt használt, értékcsökkent áruként fogják kezelni. Nincs ebben semmi meglepő, csak el kell itt olvasni néhány, elvált, gyerekes férfiakkal kapcsolatos hozzászólást. A nők többsége nem kér belőlük. Akkor miért csodálkozunk, hogy fordítva is így van? Azok a nők pedig, akik nem akarnak gyereket, azok nem akarnak terhesek lenni, szülni, szoptatni, nem akarnak egészségügyi problémákat, sem életre szóló felelősséget. Az értékcsökkenés szóba sem kerül.

N

ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
76%

Én csak a rokonságomból vagy a szüleim barátaiból tudok kiindulni, saját tapasztalatom nincs a témában. Külső szemmel azt láttam, hogy az elvált anyák új párja általában tényleg gyengébb nívót ütött meg, kinézet, egzisztencia, stb terén, mint akivel eredetileg voltak házasok. Ez azokra az esetekre érvényes, amikor még kisebb volt a gyerek, egy háztartásban éltek, amikor már nagyobb, egyetemista korú volt, ott nem láttam ezt a tendenciát.

A gyerek az nagyon nagy felelőtlenség anyagilag, érzelmileg, mindenféle szempontból, nem csoda, hogy nem sokan akarják ezt a plusz terhet vállalni, ráadásul a kapcsolati dinamika is teljesen másképp megy ilyen esetekben. Ettől függetlenül mindenkinek joga van a boldogsághoz, akkor is, ha gyerekkel keres társat.

ma 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"Ők maguk szűkítik be a lehetőségek tárházát. A jó pasiknak ugyanis valóban nem Ők kellenek, hisz egy jó pasi megszerezhet egy nullkilométeres fiatal jó nőt is, minek állna le utánfutóssal."


Szűküljön akkor.

Ugyanis én azt mondom, aki így gondolkodik, az akkor se kéne, ha nem lenne gyerekem.


"hogy a gyerek miatt használt, értékcsökkent áruként fogják kezelni."


Aki tárgyasítja az embereket, szintén nem kezdenék vele, gyerek ide vagy oda.


(Elméleti síkon értve mindet, mivel férjnél vagyok, így nem igazán van aktualitása a dolognak.

Azért azt megjegyzem, az első gyereknek nem ő az apja, 6 éves volt, mikor összekerültünk.)


De való igaz, ha egy nő nem akar gyereket, annak nem ez az oka, nem tudom, miért gondoljátok úgy, hogy minden körülöttetek forog...

ma 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ismertem olyan nőt akinek 27 évesen 2 gyereke volt (2 apától), de gyönyörű alakja volt és az arca is szép. Körülugrálták a pasik, így is lett pénzes palija, igaz, 12 évvel idősebb a csajtól.
ma 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

""Egy rakat elvált, gyerekes nő ismerősömnek van új párja."


Csak milyen...?"


Normális. Korban, végzettségben, érdeklődésben hozzá illő.

ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

25

Akkor nem kérnek belőlük, amikor a harmincas, gyerekes, elvált pasi fiatal nőt akar.

A szintén harmincas, gyerekes, elvált anyukáknak nem gond, ha a pasi is hasonló helyzetben van. És általában fordítva is így van, csak egyeseknél elszálltak az igények.

ma 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!