Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évig tart egy harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évig tart egy harmincas férfinek ismerkedéstől ( 0. startkő ) eljutni odáig hogy randizás, összejövés, összeköltözés majd gyerekvállalás? Hány évet kell rászámolni?

Figyelt kérdés

2023. dec. 21. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Egyénfüggő barátom. Ezt senki sem fogja tudni neked kiszámolni. Nem mindenki ugyanott tart 25 és 35 évesen. Erre nincs szabály. Úgyhogy emiatt te ne szorongjál.
2023. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Tegyük föl nagyon jól vagyok, és a párod is ugyan azokat akarja mint te. Akkor is 3 év. 2 év randi, utána eljegyzés, utána házasság (ez úgy 1 év szokott lenni), majd gyerek.
2023. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Hát ez a nőtől is függ. Elvégre ha a csaj 25 éves, akkor nem fog "sietni" a gyerekvállalással, ráérnek. Ha meg már ő is 30 múlt, akkor... nagy eséllyel de.

Ismerek olyanokat akik 2 év alatt lezavarták az egészet. De ők keresztényke, ott általában gyorsabban megy az egész. És ismerek olyan harmincas párt ahol fél éve járogatnak, hát ott tuti nem lesz gyerek 2 év múlva:D

2023. dec. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

megismerkedés: január

eljegyzés: köv. év február

(amúgy aki már el van jegyezve, minek is húzza a házasságot, tehát...)

esküvő: rögtön nyár (igen, pár hónapnak elég kell lenni a felkészülésnek)

gyerekpróbálkozás: esküvő utántól, és toljuk szeptemberig a fogantatást, mert lehet, hogy nem rögtön sikerül


tehát: januári megismerkedés után 2.5 évvel első gyerek házasságban


ez lett volna nekem, ha nem rontom el, azóta papíron már a 3. gyerekem is megszületett, mert megterveztem az egész életünket előre, hogy hány évig lenne gyesen a nő, és mikor mehetne vissza dolgozni, ha kevés szünet van 2 gyerek között

2023. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van akinek egy elet is keves
2023. dec. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tehát statisztikailag 2-5 év a megismerkedési startkőtől számítva?


37 vagyok ezért kevés az időm.

2023. dec. 21. 10:22
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

kevés??? :)


Ez csak a gyerektől függ.

2023. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

4-es Nagyon tetszik a terved egészen eddig:

"gyerekpróbálkozás: esküvő utántól" - szerintem 2 év együttélés kell, és utána dönteni és elkezdeni, ha igazán akarják.

2023. dec. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Tudjuk, hogy 37 vagy, elvégr eminden héten felteszed ezt a kérdést. Kicsit meglepett a változatosság, hogy most simán harmincasnak mondtad magad.


A statisztikailag 2.5 évet amúgy honnan szopkodtad ki? Abból a fél marék válaszból amit ide írtunk?:D


És.... természetesen az egész csak akkor számít, ha elkezded. Te hónapok óta itt írogatod ki a kérdéseidet, de elkezdeni még nem kezdted el. Szóval így nehézkes lesz.

2023. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

2-5 évet írtam és nem 2.5 évet.


Egyelőre azt várom hogy a startkőre lépjek.

2023. dec. 21. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!