Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők társkeresési értéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők társkeresési értéke drámaian lecsökken, ha gyereket vállalnak? Ezért sem mer sok nő belevágni a gyerekvállalásba, mert tudja hogy mindent egy lapra tesz fel?

Figyelt kérdés

Azt látom az ismerőseim körében, hogy azok a nők akik gyereket vállalnak, de szétmegy a kapcsolatuk, onnantól kezdve nagyon limitált lesz a választékuk férfiakból. Tehát minőségi zuhanás lesz, a jó pasiknak nem fognak már kelleni gyerekkel, még akkor sem ha sikerül visszanyerniük a szülés előtti alakjukat. Valahogy nincs annál taszítóbb dolog mint más férfi gyerekét nevelni.

Az oroszlánoknál és egyéb emlősöknél például - amikor alfahím váltás van - akkor az új alfahím konkrétan elpusztítja az előző hím kölykeit, mert a saját génjeit részesíti előnyben. Valami ilyesmi lehet benne mélyen az emberekben is, más férfi génjeit hordozó kölyköket egyszerűen nem szeretne nevelni, mert a saját egóját nagyon rombolja.


ma 14:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%

"bizony lecsökken egy nő értéke, ha ugyan gyerek van, de apuka meg sehol"


És ha apuka ott van? Akkor bejövős?

ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

#11 „És ha apuka ott van? Akkor bejövős?”

Ha apuka ott van, akkor nem a társkeresési probléma témaköréről beszélünk. :,D

ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
84%
De akkor ne csodálkozzunk ha a nők nem akarnak szülni
ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
83%

#13

Mondjuk annak nem csak ez lehet az oka. :D

ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%

Egy rakat elvált, gyerekes nő ismerősömnek van új párja.

30-40 felett az emberek többségének van már gyereke.

Inkabb huszonévesen nagyobb hátrány nőknél és férfiaknál is.

ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
82%

Ha egy nő nagyon szeretne gyereket, akkor azzal foglalkozik, nem az incel teóriákkal.


Ha egy nő nem szeretne gyereket, annak ezer oka lehet, de szinténcsak nem az incel teóriák alapján fog döntést hozni.


Egyetlen nőt sem érdekel, hogy az incelek őket hányasra értékelik. Nem a férgek mondják meg, hogy a szél fújjon-e vagy sem, ha érted a hasonlatot.

ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
87%

"nullkilométeres fiatal jó nőt is"


Csakhogy ők nem a gyerekes, elvált, kiöregedett pasikat keresik.

ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
77%

"Ha apuka ott van, akkor nem a társkeresési probléma témaköréről beszélünk. :,D"


Nem kapcsolatban a nővel, hanem csak körülötte. Mert azt mondta (mondtad?), ha apuka SEHOL. Én ezt úgy értelmeztem, nyoma sincs, nem tudni, hol van, nem úgy, hogy hétvégén viszi a gyereket.

ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
86%

Azért annak is megvan az oka, ha valaki kategorikusan kijelenti, hogy nem szeretne olyan nővel/férfival ismerkedni, akinek már gyereke van. Egyrészt már maga az ismerkedési fázis is teljesen más, annak a félnek, akinek nincs gyereke, el kell fogadnia, hogy eleve hátránnyal indul, hiszen normális esetben mindenkinek a gyereke az első. És akkor még nem beszéltünk az anyagi terhekről, mert nyilván ha már komoly a kapcsolat és összeköltözést terveznek, akkor neki is be kell szállnia a gyermekkel kapcsolatos kiadásokba. Persze, ha valaki szereti annyira a párját, hogy a gyerekével együtt elfogadta, sőt, még a gyereket is szereti, akkor ez nem okoz neki gondot. Viszont, mivel az ismerkedés előbb történik, mint ahogy kialakulnak az érzelmek, sokan okkal félnek egy ilyen szituációtól és esetleg zsigerből hárítják.


Én nőként sosem akartam gyerekes apukával ismerkedni, mivel én magam sem szeretnék gyereket. Aztán egyszer mégis oda sodor a sors, hogy úgy alakult, egy két gyermekes apukával ismerkedtünk. Sajnos, ott kiderült számomra, hogy miért nem jó ötlet. Másról sem tudott beszélni a randikon, csak a gyerekeiről és emellett még a volt feleségét is folyamatosan szapulta. Hamar rájöttem, hogy ez nekem nem hiányzik, mert abban a kapcsolatban én csak a sokadik lehetnék.


Látok olyan mintát is a környezetemben, ahol működik, leginkább ott, ahol mindkét félnek vannak gyerekei. Tehát nem lehetetlen azért.

ma 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
77%
Egy nő vagy akar gyereket, vagy nem, de nem ezért, ahogyan te gondolkozol.
ma 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!