Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkozóm lesz egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozóm lesz egy lánnyal aki interneten nagyon keveset árult el magáról de mégis vonzónak találom valamiért, intelligens, némileg titokzatos. Ti mit csinálnátok hogy legjobban jöjjek ki a randiból? Én 38F ő 32N

Figyelt kérdés

ma 08:35
A kérdező szavazást indított:
Kérdezném mindenről ami érdekel, nem zavartatnám magam
Hagynám hogy ő vigye a beszélgetést
Kerülném a kérdéseket megpróbálnék szerepet játszani
Nem találkoznék vele mert túl titokzatos
Megjátszanám a Chad-et hogy nem érdekel ne látsza rajtam hogy tetszik, hadd teperjen ő
Hagynám hogy alakuljanak a dolgok ( jelentsen ez bármit is )
Domináns próbálnék lennék és irányító
13 szavazat
1 2
 1/14 gergelice16 ***** válasza:
67%
Az egésznek semmi értelme, ha nem önmagadat adod. A randizás lényege, hogy kiderüljön, összeilletek-e. Ezekkel a játszadozásokkal csak feleslegesen húznál egy egyébként működésképtelen kapcsolatot (már ha sikerül, bár szerintem a nők ezt rögtön kiszúrják, hogy valami nem természetes). Szóval add önmagadat, próbáld megismerni a lányt (de nem erőszakosan), és te is árulj el magadról dolgokat (ne a legbelsőségesebbel kezdd). A lényeg pedig, hogy közösen érezzétek jól magatokat.
ma 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1-es: én ezt értem de az én bajom az hogy ő direkt úgy akart ismerkedni neten hogy majd élőben ismerjük meg egymást. 3 képet láttam róla, egy bemutatkozást, tudom hol lakik és mi a foglalkozása, mást nem. Tehát kb. semmit nem tudok róla. Mi az amit lehet kérdezni, ami még belefér?
ma 08:57
 3/14 gergelice16 ***** válasza:
100%
Először próbáld megismerni, tehát pl. Mit dolgozik, milyen hobbija van, hány testvére van, mit szeret enni, milyen filmeket szeret, szokott-e olvasni, ha igen, mit? Ezek csak példák, ahogy alakul a beszélgetés, úgy beszélgessetek. Komolyabb témákat első randin érdemes hanyagolni, mint például hogy milyen lelki sérüléseid vannak, bár el tudok képzelni egy beszélgetést, ahol ez is normális lehet, ha elmondod, illetve a melltartó méretét se kérdezd meg... A lényeg, hogy haladj az árral, próbáld megismerni, és érezzétek jól magatokat. Nem kell görcsölni a témákon, majd jön ami jön. Legrosszabb esetben pedig csöndben sétáltok, az sem rossz.
ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Az a gond ezzel, hogy akár "csapda" is lehet így vagy teljesen lopott képek és álprofil. Lehet, hogy nem is nő.
ma 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4# Gondolom elsőre nem háznál találkoznak, nyilvános helyen vagy az utcán nem hinném hogy nagy buktató lenne benne. Szerintem ritka az ilyen szintű átverés, inkább csak arról van szó, hogy nem az az írkálós típus, vagy szereti személyesen látni a másikat, addig úgy van vele kár is belebonyolódni.

Egyébként csinálj úgy mint bármelyik másik randin, ha valami érdekel kérdezz rá. :)

ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

3-as köszi a választ! Sajnos nem vagyok jó ebben. De igyekszem és köszönöm a tippeket. Melltartó méretet nem szoktam megkérdezni :D.


4-es: "bármelyik másik randin": nem szoktam randizni :D

ma 10:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor ezért izgulsz ennyire. :)) Szerintem add önmagad, légy természetes és nyitott.
ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szegény lány, nagy pofára esés lesz ez neki. Évek óta sírsz, hogy lefőtt a kávé, és most, hogy randid lesz, fingod sincs, hogy hogy viselkedj, mit mondj.

Pont ahogy írtam már korábban százszor.

ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Az egésznek semmi értelme, ha nem önmagadat adod."

ilyen erővel semelyik randinak nincs semmi értelme. én még nem találkoztam olyan emberrel, aki egy randin csupán a saját átlagos formáját próbálja mutatni.

ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok színészkedni tuti önmagam fogom adni, amúgy meg sajnos a nők profik ebben és levágják ha színészkedek. Arra kell figyelni hogy magamat adjam de a jobb énemet. Nehéz megtalálni az egyensúlyt hogy mi az ami még belefér és mi az ami már nem.
ma 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!