Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 10-15 év lemaradásban lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-15 év lemaradásban lévő férfinak van még bármi esélye rendes kapcsolatra?

Figyelt kérdés

28. Vagyok, még nem sikerült elszakadni a szüleimtől, ugyan külön lakúnk, de még az ö lakásukban élek, szóval van bőven befolyásúk. Ugyan itt lakhatok de, ki kellet fizetni a dolgokat a felújításhoz. Szóval jelenleg a nullán vagyok, anyagilag. Elkezdtem pár szakmát, de nem tetszettek, és nem fejeztem be őket. Gyakorlatilag semmit nem értem el, és semmim nincs.

Magam miatt nyilván kell előre lépni, költözni meg jobb munkát szerezni. De úgy érzem már lemaradtam arról hogy párkapcsolatom legyen. Lesz vagy 5 év mire valami lesz is belőlem. Kinek fog kelleni már egy 33 éves elő párkapcsolatra?

Szerintetek is lefőtt a kávém?

Mert én nagyon azt érzem, hogy rendesen el b@@@tam az életem.



#ember #Nem jó pasi #Keveset tett le az asztalra
jan. 24. 17:05
 1/10 anonim válasza:
Még simán. Nem vagy lemaradva semmiről :D
jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lefőtt sajnos. Részvétem
jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Hasonló helyzetben lévő nővel lenne esélyed.
jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ne bántsátok már :D
jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Tök mindegy, hogy kinek a lakásában laksz, vagy anyagilag hogy állsz.

A probléma ez:

"Elkezdtem pár szakmát, de nem tetszettek, és nem fejeztem be őket. Gyakorlatilag semmit nem értem el, és semmim nincs."


Nőként inkább vonulnék apácának, mintsem egy ilyen emberrel lépjek kapcsolatba. Amúgy a helyesírásod egybecseng az önjellemzéseddel.

jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tőled függ. Ismerős nagyanyja 65 évesen jött össze egy 62 éves férfival.


Helyedben kisebb célokat tűznék ki:

1. Legyenek barátaid, baráti társaságod, ahol nőkkel is tudsz beszélgetni.

2. Randizz, még ha eleinte félénk is vagy és rosszul alakul. Tapasztalatból fogsz tanulni és egyre jobb lenni.

3. Ne várj egyik napról másikra változást, minden nap fektess energiát saját fejlődésedbe!

jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

“Nőként inkább vonulnék apácának, mintsem egy ilyen emberrel lépjek kapcsolatba.”:


Ezt csak mondják a nők. Végső soron a kinézet dönt.

jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. Kérlek takarodj innen a hülyeségeiddel! 😡
jan. 24. 19:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen lemaradásban, bár nincs lakásom és 31 évesen lett meg az Igazi. Én úgy vagyok vele, hogy az Igazi érkezni fog. Csak elzárkózás helyett hinni kell. A többi részén pedig magad miatt is formálódni kell. Ez igazából ennyi, csak pozitívan. ^.^
jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is akar jönni az Igazi mostanában, attól is még találd meg önmagadat. Egyébként először arra is van szükség, hogy önmagunkat találjuk meg és szeressük. Addig más sem találja meg a szívünket.
jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!