Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Behozhatom még a lemaradásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Behozhatom még a lemaradásom?

Figyelt kérdés

24 éves vagy és még egy randim sem volt. Még lehet sikerem ha eddig nem jött össze?

Viselkedésemmel van gond. Nem vagyok jó az ismerkedésben, kezdeményezésben, keveset beszélek és félénk is vagyok, sajnos.


2021. okt. 31. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
Basszus... én 32 vagyok és sosem volt randim. Pedig már gyerekem is van. 😱
2021. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%

Én is ugyanebben a helyzetben voltam, csak 18 évesen. Akkor döntöttem el hogy elkezdek ismerkedni. És ahhoz képest hogy milyen bénának gondoltam magam, összejött másfél év alatt 6 randi 3 csajjal, és az egyikkel csók is. Bár még barátnőt nemtaláltam.


Példámból kiindulva kezdje el ismerkedni, és ennyi. De tuti megkell érte szenvedni hogy legyen valakid ha nem nézel ki túl jól, akár évekig is eltarthat.


Férfi vagy? Ha igen ne társkeresőn próbáld, az csak akkor jó ha jól nezel ki. Valóságban meg ugye bátortalan vagy, igy marad az insta és a fb. Rakj ki magadadról jó képeket, és keress beszélgetőpartnereket. És ne szia mizu-t írj elsőnek, hanem valami egyedit, vicceset.


19f

2021. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!