Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám behozni a szociális lemaradásomat annak érdekében hogy szép barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Korábban nagyon aszociális életmódot folytattam, rengeteg számítógépes játék, anime, otthonülés stb. Sok pénzem megmaradt így viszont nem igen fejlődtem szociálisan, nehéz barátnőt találni aki szép, mert kommunikációm nem megfelelő. Keveset beszélek, érdektelen, közömbös, hideg érzetet keltek, teljesen megszoktam hogy egy nap a munkámon kivül nem kommunikálok. Ami megy az szakmai vagy csak hobbi téma(játék stb).

30 évek elején tartok, már itt lenne az idő ezen változtatni mert lehet később nagyobb gondot okozhat.



2023. jan. 4. 13:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Te szép vagy?
2023. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
Kezdd el gyakorolni, először csak a családodon, közvetlen környezetedben, aztán már a buszon, metrón, munkahelyen stb. Szándékosan beszélj többet, mosolyogj, affektálj, kérdezz vissza, és meglátod, egy idő után természetes lesz.
2023. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ennyi idősen ezzel már elkéstél, kérdező.
2023. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szép, de nem nézek ki rosszul, legalábbis nálam sokkal rondább férfiaknál láttam szép barátnőt.

Nagyon lefáraszt az 1-2 órás beszélgetés is

2023. jan. 4. 13:47
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Csak lehet annak a rondabb férfinak legalább jó személyisége van...
2023. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Kocsmába elkezdhetsz járni, jó gyakorló terep a magad fajta kezdőknek.
2023. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

#3: "Nagyon lefáraszt az 1-2 órás beszélgetés is"


Végső soron minek akarsz akkor kapcsolatot? A lényegi részében, a kapcsolódásban te alkatilag képtelen lennél részt venni, mivel egyszerűen nem úgy vagy bedrótozva, hogy legyen rá energiád.

2023. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Mi az, hogy férfiaknál lattal? Egy no nem egy óra vagy egy kulcs tartó, a rohadt életbe. Neked semmilyen barátnő nem való, mert csak tárgyként kezelnéd!
2023. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

2 óránál több naponta nekem sok.

Gondolom hogy vannak hozzám hasonlók nőkben.

Utolsó nem értem a kirohanást, nem szántam sértésnek.

Polkorrekten: külsőre csúnyább férfiaknak volt szép barátnőjük

2023. jan. 4. 14:10
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

#9: "2 óránál több naponta nekem sok"


Akkor neked egyáltalán nem való párkapcsolat, ennyi.


"Gondolom hogy vannak hozzám hasonlók nőkben."


Ilyen szintig defektesek szerintem csak elvétve, és valószínűsíthetően rendszeres terápiás kezelés alatt.

2023. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!