Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám behozni a szociális lemaradásomat annak érdekében hogy szép barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Korábban nagyon aszociális életmódot folytattam, rengeteg számítógépes játék, anime, otthonülés stb. Sok pénzem megmaradt így viszont nem igen fejlődtem szociálisan, nehéz barátnőt találni aki szép, mert kommunikációm nem megfelelő. Keveset beszélek, érdektelen, közömbös, hideg érzetet keltek, teljesen megszoktam hogy egy nap a munkámon kivül nem kommunikálok. Ami megy az szakmai vagy csak hobbi téma(játék stb).

30 évek elején tartok, már itt lenne az idő ezen változtatni mert lehet később nagyobb gondot okozhat.



2023. jan. 4. 13:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ákkor nem lepontozni kell azokat a válaszolókat, akik megmondják, hogyan tedd, hanem inkább fogadd meg őket.
2023. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy 30 évesen már kicsit késő. Ráadásul nem akármilyen országban nem akármilyen időket élünk. Szóval azért szerintem nagyrészint a trend az az, hogy a csajok huszon-iksz évesen találnak valakit, akihez hozzámennek. Ok, végül is te is lehetsz az, de azért ahhoz egy kicsit jobban oda kell tenned magad, mert a csajok nem fognak maguktól odamenni hozzád. És még ha megy is, rengeteg elutasításra érdemes felkészülni, mert ez így megy. Ez van.
2023. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!