Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt még kapcsolatom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még kapcsolatom és ez befolyásolja a mindennapjaimat, hogyan léphetnék túl ezen?

Figyelt kérdés

27/n vagyok külföldön élek, itt nem tudok ismerkedni, nekem magyar fèrfi kellene. Mindenhol azt látom hogy házasok az emberek, párkapcsolatban vannak emiatt depressziós vagyok és férfiak közelében jobban szorongok

Félek hogy soha nem lesz pasim

Hogyan tudnák ezen urrá lenni?


ma 10:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%

A depresszió és a szorongás kezelhető. FOrdulj pszichológushoz.

Ha a szorongás kialakult, nagy eséllyel már hiába pasizol be, nehezen fog elmúlni a szorongás. Szóval előbb-utóbb ígyis-úgyis foglalkoznod kell ezzel.

ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Félek hogy soha nem lesz pasim

Hogyan tudnák ezen urrá lenni?"


Úgy hogy úrrá leszel rajta. Nyugodj meg, attól megnyugszol. Bár 27 évesen mit csináltál eddig? Nem lesz a legjobb a felhozatal csakszólok.

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!