Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt még kapcsolatom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még kapcsolatom és ez befolyásolja a mindennapjaimat, hogyan léphetnék túl ezen?

Figyelt kérdés

27/n vagyok külföldön élek, itt nem tudok ismerkedni, nekem magyar fèrfi kellene. Mindenhol azt látom hogy házasok az emberek, párkapcsolatban vannak emiatt depressziós vagyok és férfiak közelében jobban szorongok

Félek hogy soha nem lesz pasim

Hogyan tudnák ezen urrá lenni?


ma 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy
ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Probléma felismerve, akkor már tudsz tervezni és cselekedni. Ez már félsiker.


Kerülj párkapcsolatra alkalmas állapotba, testileg, és főleg lelkileg! Közben pedig kezdj nyitni az emberek felé egyre jobban, és találd meg azt az embert, aki a társad lehet.


Ennyi. Vagyis gondolom... tehát párkapcsolat az egy alapvető emberi dolog szerintem, elérhető bármilyen ronda és béna embernek. Szóval nem hinném, hogy kellene esélyt adnod egy párkapcsolat nélküli életnek, nem szükséges.


Szóval ja.. pszichológusnál meg az edzőteremben kezdeném...

ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nincs mese, haza kell költözni. „Kicsit” jobb esélyekkel indulsz.
ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom elképzelni hogy egy férfinek is kellhetnék, mindig átnéztek rajtam
ma 10:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Találni kellene külföldi magyar közösségeket vagy hazaköltözől. Más megoldás nincsen. De megértem teljesen, nekem is inkábv magyar lány kellene, ha külföldön élnék és nem lenne senkim.
ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Itt külföldön nincsenek magyarok ahol lakom
ma 10:30
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak a depresszió és a szorongást kellene vhogy csökkenteni hogy ne gondoljak erre az egészre
ma 10:31
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Nő vagy ne viccelj. Regisztrálj társkeresőre és válogass kedvedre.
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne megoldàs az ha hazaköltözik? Itthon nyitottabb lesz? Kötve hinném. Ugyanúgy hazamegy munkából és bezàrkózik a saját kis világába. Én nem emiatt de hazaköltöztem ugyanúgy nem vagyok sikeres ilyen téren mint külföldön illetve azelőtt szintén itthon.. Mehetsz te bàrhová ameddig nem vagy rendbe magaddal ,nem tudsz kapcsolatot kialakítani hiába..
ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát dolgozni kéne magadon fizikailag & lelkileg, csak aztán ismerkedni.
ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!