Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért gyűlölik ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért gyűlölik ennyire az alacsony férfiakat? (Joe Jonas porba alázása)

Figyelt kérdés

Olvassátok el a cikket és az instás kommenteket.

[link]


Nem tudom, de ilyenkor majdnem elfog a sírógörcs hiszen 170 centivel világéletemben kedves voltam a nőkhöz, sosem volt komplexusom aminek hangot adjak, sosem kompenzáltam edzéssel/nagy dumával/nyomulással, mindig figyeltem arra, hogy nyugodt és ne agresszív legyek.

Ennek ellenére tuti, hogy a legtöbb nő olyan ordenáré náci fajelméletet súrolgató véleménnyel lehet rólam is mint Joe Jonas-ról.


Kedves Hölgyek!

Mivel érdemeltük ki mi alacsony férfiak, hogy ennyire mocskoljatok minket? (azon kívül, hogy legtöbbször nyilván levegőnek se néztek)



szept. 17. 21:49
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, ki az a Joe Jonas, nem is érdekel, Instám nincs, nem is lesz, random (állítólag) nők kommentjei meg nem érdekelnek.

Szóval nem fogom elolvasni, azt viszont kikérem magamnak, hogy ismeretlenül bármit is megítélj velem kapcsolatban.

Egyébként itt a gyíkon az alacsony pasik (érintett része) már attól is őrjöngő hisztirohamot kap, ha azt írom, hogy nekem 152 centivel nem számít a magasság. NEM FONTOS, tehát nem kizáró ok sem a 170, sem a 190 cm. Az érintetteknek ez automatikusan egyenlő azzal, hogy ha a magasat választom, akkor ez kizárólag azért történhet, mert magas. Nem. A magas párommal sem azért vagyok együtt, sőt még örülnék is neki, ha kicsit kisebb lenne. De tény, hogy ezzel együtt szeretem őt.

Egyébként hiába vagyok liliputi, egy kezemen meg tudom számolni, hány 175-180 alatti férfi érdeklődött irántam valaha, volt olyan magas is, hogy az már nem jött be. Sosem voltam népszerű a kifejezetten alacsonyak között.

szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
36%
Ezt én sem tudom hogy a nők számára miért kiábrándító az ha egy pasas alacsony. Viszont én azt tudom hogy a számomra pedig az anyagias, golddigger nők a kiábrándítóak akik a csillogást szeretnék mindenhová és mindent egyből akarnának. Ritka a kivétel sajnos már 2024-ben!
szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!