Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért gyűlölik ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért gyűlölik ennyire az alacsony férfiakat? (Joe Jonas porba alázása)

Figyelt kérdés

Olvassátok el a cikket és az instás kommenteket.

[link]


Nem tudom, de ilyenkor majdnem elfog a sírógörcs hiszen 170 centivel világéletemben kedves voltam a nőkhöz, sosem volt komplexusom aminek hangot adjak, sosem kompenzáltam edzéssel/nagy dumával/nyomulással, mindig figyeltem arra, hogy nyugodt és ne agresszív legyek.

Ennek ellenére tuti, hogy a legtöbb nő olyan ordenáré náci fajelméletet súrolgató véleménnyel lehet rólam is mint Joe Jonas-ról.


Kedves Hölgyek!

Mivel érdemeltük ki mi alacsony férfiak, hogy ennyire mocskoljatok minket? (azon kívül, hogy legtöbbször nyilván levegőnek se néztek)



szept. 17. 21:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
75%
Sírjál még kérdező mást úgysem tudsz.
szept. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
84%

Biztos rossz, hogy nem vagy benne az ideálisnak tartott férfiak csoportjában magasság szempontból.. de ez az egyetlen hibád? Nem kellene inkább a többin rugózni?


Elárulom, hogy érdekli a nőket, hogy magasabb legyél náluk kb 10 centivel, de ezer más is érdekli, aminek szintén meg kell felelni.

Hordj emelt tornacipőt(nike air és társai), és dolgozz a többin, amin javítani kell! Ezzel nem te vagy egyedül, aki kiszorul az ideális férfi képéből, hanem kb a világ 85%a. Rinyálnak? Nem sokat! Keresnek olyat, akinek bejönnek.. menj ázsiába, ott sikered lesz, de a többi tulajdonságodon is dolgozhatnál.. a magasság csak egy dolog.


Amúgy ez a jonas srác kisgyereknek látszik, azért disneys, és nem a magassága az egyetlen gond.


Az új pasi szerintem erőszakos egyébként, nézd meg, instabilnak látszik.

szept. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, 160 cm vagyok, és 95 kg. Randizunk? Ja! Nem? Felszines vagy...
szept. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
78%
Volt 157 centis pasim, csak mondom. (163 vagyok nokent). Edesapam is 170 centi volt, rendszeresen utana fordultak a nok, az anyukak meg sutyorograk rola a szuloin. Ugyhogy nem mulik ezen semmi.
szept. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
75%

170 centi a ferjem. Azert van felesége, mert nem itt sír, hanem kompenzal személyiseggel, egzisztenciaval, intellogenciaval, és maris vonzó vagy!

Szivesem! 😇

szept. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
59%
Nem "a nők" azok, akiknek nem férfi egy 170 centis vki, hanem pár nő, és ezek között vannak suttyók. Közben meg a fél világ nyalná Joe Jonas retkes talpát. Nem azoknak kell megfelelni, akiknek nem tetszel, ennyi. Neked sem tetszik minden nő...
szept. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
25%
Az egyik legrosszabb dolog ami egy férfival történhet az az hogyha alacsony lesz
szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
77%
most általánosítasz, mert x nő hisztizik azon, hogy alacsony egy férfi? Minden nőt más zavar, most akkor mindenkinek adsz a véleményére?
szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

"Kérdező, 160 cm vagyok, és 95 kg. Randizunk? Ja! Nem? Felszines vagy..."


Életem eddigi egyetlen (és sanszos, hogy utolsó is) barátnője ugyanilyen paraméterekkel rendelkezett és a szex is jó volt vele. Szóval bukó a kommented és a spekulációd.

szept. 18. 19:44
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Elàrulom, Kérdező, hogy a te kérdésed is egy bődületes spekuláció,baromsàgokkal teletűzdelve...😎
szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!