Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért gyűlölik ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért gyűlölik ennyire az alacsony férfiakat? (Joe Jonas porba alázása)

Figyelt kérdés

Olvassátok el a cikket és az instás kommenteket.

[link]


Nem tudom, de ilyenkor majdnem elfog a sírógörcs hiszen 170 centivel világéletemben kedves voltam a nőkhöz, sosem volt komplexusom aminek hangot adjak, sosem kompenzáltam edzéssel/nagy dumával/nyomulással, mindig figyeltem arra, hogy nyugodt és ne agresszív legyek.

Ennek ellenére tuti, hogy a legtöbb nő olyan ordenáré náci fajelméletet súrolgató véleménnyel lehet rólam is mint Joe Jonas-ról.


Kedves Hölgyek!

Mivel érdemeltük ki mi alacsony férfiak, hogy ennyire mocskoljatok minket? (azon kívül, hogy legtöbbször nyilván levegőnek se néztek)



szept. 17. 21:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
86%

Amit a cikkben kiemeltek, abban semmi náci fajelméletet nem látok. Demég a magasságról is csak egy komment szól.

Az előző pasi nem volt férfias kinézetű, a magásságától függetlenül sem, így a fiúról férfira simán utalhat erre. Vagy utalhat az előző pasi viselkedésére is.

A jó látni egy magas ember mellett, valóban a magasságát emeli ki, de szerintem is hülyén mutatott az előzővel, bár nekem ezzel a pasival se illik jobban össze.

„De jó neki! Az a Jonas Disney egy hatalmas nem volt.”

Megint jelenthet bármit, nincs kiemelve a magassága.

„Ohhh, tudja, hogy kell kiválasztani!!! Olyan magas, jóképű és gazdag! Gyerünk Sophie!”

Kiemelte, hogy a pasi magas, de ezzel nem a másik alacsony mivoltát csúfolta, hanem annyit mondott, hogy szerinte ez a pasi főnyeremény, mert mindent hoz, amit szerinte kell.

„Határozottan fejlődés!”

Megint nem tudjuk mire utalt a szerző. Nem emelte ki a magasságot.

„Ő Észak királynője, megérdemelt egy arisztokratát!”

Ennek végképp nincs köze a magassághoz.

„Nagyon jól néznek ki együtt! Úgy örülök Sophie-nak!”

Ugyan nem értek egyet a kijelentéssel, de megint szóba se került a magasság.

Ahhoz képest, hogy nincsenek ilyen jellegű komplexusaid, sikerült olyan dolgokat odalátni, amik nincsenek.

szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
#13: Ha a kommentekből nem tudod átérezni a burkolt szarkazmust akkor vagy buta vagy pedig elképesztően naív vagy.
szept. 17. 22:17
 13/32 anonim ***** válasza:
78%

155 centi vagyok, exem 168-170 (khm, szerintem inkább 168) körül volt, és nem a magassága miatt mentünk szét, inkább mert pont túlságosan szerették a nők.

Nincs bajom az alacsonyabb pasikkal.

szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
86%
Mert mind hisztiztek meg drámáztok.
szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
74%
Nekem volt egy exem, aki olyan kb 170cm volt. Én 160cm vagyok. Teljesen megfelelt a magassága, nem a magasság miatt mentünk szét, hanem mert mást akartunk az élettől. Hozzáteszem, hogy a 160 cmhez mindig magassarkú van rajtam, és sosem zavart még úgy sem. A mostani párom, 176 cm magas. Az ő magassága is jó nekem. Ő tetszett meg, nem tudatosan magasabb. Nekem pont hogy az a jó, mivel átlag/alacsony magasságú vagyok, hogy elérem a száját, tudok puszit adni. Ennyi. Nekem ez így bőven megfelel.
szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
89%

14, ha egy mondatba bele akar valaki valamit látni, akkor bele is fog. Ez az egyik komoly hátonütője a komplexusoknak. Ott is a támadást véli felfedezni az egyén, ahol nyoma sincs.

Ha minden erőmmel bele akarom látni a bántást, a csúfolódást az ex méretén, akkor persze, a többségbe bele lehet.

De, ha nagyon akarom rá lehet húzni az anyagiakra is, mert a legtöbb kommentre az is állhat.

Vagy, értelmezhetem szó szerint is, mindenféle saját feszkó, komplexus, sérelem belemagyarázása nélkül.

szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
80%
15, nekem eddig két kapcsolatom volt, az egyik srác 172 a másik 168 cm magas volt (én is annyi vagyok). Húgom párja 167 cm magas, előtte járt kosarasokkal is. A magasság csak egy szám. Szerintem is kényelmesebb a közel azonos magas pár. Engem az se zavar, ha ugyanakkora, mint én, mert nem hordok magassarkút.
szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
81%
Nem gyűlölik az alacsonyabb pasikat, csak nem gerjednek annyira rájuk. Keress 150-160 centis nőket, náluk magasabb vagy. Szívesen :)
szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem mocskolok senkit. Egyszerűen nem jönnek be. Én sem jövök be mindenkinek, mégsem sértődök meg.
szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
81%

"legtöbb nő olyan ordenáré náci fajelméletet súrolgató véleménnyel lehet rólam is mint Joe Jonas-ról."


Most elképzeltem, ahogy a "legtöbb nő" reggel felkel és miközben a kávéjukat szürcsölik már forrnak az indulatok bennük. Indul a konferencia hívás, hogy mit és hogyan kéne tenni az alacsony férfiakkal, hogy a "náci fajelméletüket" érvényre juttassák. Ideológiai szervezetet hoznak létre a munkahelyeiken és követelik hogy alacsonyabb fizetést kapjanak az alacsony kollégák. Az óvódák/iskolák kapuiban sorfalat állnak és szitkokkal bombázzák az alacsony apukákat. Fiaik növekedését árgus szemekkel figyelik és ledobják a taigetoszról azt aki nem tartja a növési ütemtervet.


Komolyan ember, kapj már eszedhez...

szept. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!