Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért gyűlölik ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért gyűlölik ennyire az alacsony férfiakat? (Joe Jonas porba alázása)

Figyelt kérdés

Olvassátok el a cikket és az instás kommenteket.

[link]


Nem tudom, de ilyenkor majdnem elfog a sírógörcs hiszen 170 centivel világéletemben kedves voltam a nőkhöz, sosem volt komplexusom aminek hangot adjak, sosem kompenzáltam edzéssel/nagy dumával/nyomulással, mindig figyeltem arra, hogy nyugodt és ne agresszív legyek.

Ennek ellenére tuti, hogy a legtöbb nő olyan ordenáré náci fajelméletet súrolgató véleménnyel lehet rólam is mint Joe Jonas-ról.


Kedves Hölgyek!

Mivel érdemeltük ki mi alacsony férfiak, hogy ennyire mocskoljatok minket? (azon kívül, hogy legtöbbször nyilván levegőnek se néztek)



szept. 17. 21:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
66%

HOl van itt szó az alacsonyságról?

Van két közös gyerekük...

szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
25%

Gyűlölnek minket, mert az alacsony pasit szabadon lehet, velünk senki sem szolidáris.


Ostoba, gonosz, felszínes lények.

szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
Bemásolhatnál pár szerinted "ordenáré náci fajelméletet súrolgató" vélemény Joe Jonas-ról. Nincs instám, ezért nem fogok felregisztrálni és ahogy látom másképp nem tudom megnézni a kommenteket.
szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
#1: Gondolom egy életre meg is bánta, hogy gyereket szült neki. A Sophie Turner talán a cikkben is lenyilatkozta milyen terhet jelent neki az előző kapcsolata. A nők kommentjei pedig önmagukért beszélnek...
szept. 17. 21:59
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Neked mi bajod van? Ez egyáltalán nem Joe Jonas alacsonyságáról szól. Egyébként úgy tudom azon bukott el a dolog hogy JJ hisztizett hogy Sophie Turner a gyerekek születése után is forgatott (horribile dictu), és ezt a csávó bulizásnak meg a gyerekei elhanyagolásának élte meg. Tehát ha ez igaz akkor JJ szimplán idióta, tökmindegy milyen magas.
szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
27%

Egy alacsonnyal se volt még jó tapasztalatom.

Vagy kisebbsegi komplexek narcik mindig van vmi bajuk, aztán azt a nőn vezetik le, degradálják nárciskodnak csalják, szerelmet szeretetet nem is ismernek.


A magasakkal meg csak jo tapasztalatom van. Nyugodtabbak udvariasak gentlemanek, okosabbak életképesebbek gyakran keresnek tobbet is sikeresebbek is. Harmonikusabb az egesz.


De lehet persze csak nekem jon igy össze véletlen.

szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#3: Most látom rossz cikket szúrtam be. Szóval ajánlom figyelembe:


[link]

szept. 17. 22:00
 8/32 A kérdező kommentje:
#6: Akkor akasszam fel magam?
szept. 17. 22:02
 9/32 anonim ***** válasza:
85%

Feltékeny nem jargatsz magassarkuban szoknyában de ő meg társkerezik randizik épitget más nőkkel mást.

Es mi ebben a rossz? Hogy az ilyeneknek minek nő egyaltalán? Ezért?

szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
52%

Nincs szánalmasabb, mint amikor Aprajafalva népe hisztizik!

Még, még! Hadd röhögjünk! :D

szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!