Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig csak pótlék lennék,miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak pótlék lennék,miért?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom,sosem volt senki olyan az életemben,aki szeretett volna.Nem szoktak próbálkozni nálam,ha mégis max irogatnak,csak a szex a cél.De ha nagyritkán ez is megtörténik,nagyjából mindig képbe jön az alig elfeledett ex,és előbb utóbb jön,hogy az illető még őt szereti.Velem csak flört lesz,vagy bepróbálkozás ismét a lazával.Fogalmam sincs miért van ez,egyáltalán nem vagyok ilyen,kapcsolatom se volt még,külsőleg is átlagos vagyok,bár nyilván nem az a tipikus szép nő.Ennek ellenére teljesen összetudok törni,hogy míg más nőkért küzdenek,szeretik őket,nekem csak a magány marad.És a megkeseredettség,hogy a körmyezetemben csak értem nem küzdött soha senki.Hogy lehetne ezen változtatni? Az utóbbi 4 ismerkedésemkor totál ugyanez volt a forgatókönyv. 25/N

szept. 16. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Leírtad, nem vagy tipikusan szép nő. Hát legyél! Nőiesedj kívűl, S építsd magad belül. Ha sok férfinek tetszel, nagyszámok törvénye alapján lesz köztük normális. Azt kéne elérni, hogy többeknek tetsszél.
tegnapelőtt 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már! Milyen nőkért küzdenek? Kik küzdenek? Ezek a küzdős kapcsolatok vicc kategória.

Én nem tudom, mi az oka, hogy olyan férfiakkal állsz le, akik csak másodhegedűsnek akarnak. De gondolom az agilis, jóképű stb. réteg talál meg, mert azok ilyenek. Ha olyan fiút akarsz, aki megbecsül, akkor minimum egy szinttel lejjebb kell keresgélni. A külsőleg átlagos, zárkózottabb, kevésbé nagypofájú fiúk között.

tegnapelőtt 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor aktivan tarskeresoztem, en is surun futottam bele ilyenbe. Erdeklodok mindig voltak, de az en tapasztalatom az volt, akik alig 1-2-3 honapja szakitottak, azok mindig rajottek, hogy nem allnak keszen. Es nem is kellett lefekudni veluk, aztan persze az is lehet, hogy az volt a baj, hogy nem volt szex, ki tudja :D annyira nem firtattam. Aztan mikor mar kicsit kezdtem letojni, akkor jott a ferjem :D
tegnapelőtt 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

leggyakrabban 2 esetben fordul elő ilyen...


- a nőnek elviselhetetlen a természete és a stílusa hosszútávon.

- vagy akikkel eddig összejött egyiknek sem tetszett igazán

tegnapelőtt 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nehéz erre bármi hasznosat írni...

Ha nem vagy szép, csak átlagos, azzal alig vagy jobb helyzetben, mint egy csúnya nő. Szinte semennyivel, mert a férfiak ingerküszöbe és elvárásai az egekbe tolódtak mostanra a nők külsejét tekintve, szóval majdnem ugyanannyira láthatatlan vagy. Azért csak majdnem, mert ugye írod, hogy néha vannak megkeresések. De a cél és a megkeresők "minősége" olyan is...

Abban igaza van az 1-esnek, hogy az kellene, hogy sok (és sokféle) férfinak tetssz (és nagyon). Ne az legyen, hogy csak egy kevésnek, azoknak sem túlságosan, meg egyébként azokat is igazából pont ugyanúgy el kellene küldeni, mint ahogy egy fogatlan segédmunkás Józsit, csak más okból. Ez pedig, akárki akármilyen pszicho/spirimaszlaggal jön, azon múlik, hogy mennyire vagy szép. Viszont itt a bökkenő: ezt sajnos nem tudod különösebben befolyásolni. Nem, a smink, a frizura, az "extra" ruhák stb. nem fognak azzá tenni - nézz meg pl. egy Palvin Barbit, ő sem ezektől szép, natúran is gyönyörű, az ilyen "optikai tuningok" már csak habnak számítanak a tortán. Vagy nézd meg pl. ebben a kérdésben, mi a helyzet a kérdező exével és a jelenlegi nőjével, hiába igyekszik utóbbi...: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

tegnapelőtt 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 igen,teljesen ez van.

Nem nagyon szoktak próbálkozni,sosem hívnak el,ha megtetszek valakinek,akkor sem olyan szinten,hogy rendesen engem akarjon.Max a neten irogatnak...

tegnapelőtt 11:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem elég fullos csajnak tartanak, sok próbálkozó van. Utcán, szórakozóhelyeken, étteremben, sőt, mikor fiú baráttal vagyok, akkor is leszólítanak, de mindig így járok. Több volt pasim is visszament az exéhez, aki egy bányarém, mégis ők kellettek nekik. Hidd el, ez nem a külsőről szól, szimplán csak szerencsétlenek vagyunk, nem látják meg bennünk azt a bizonyos pluszt. Én már elfogadtam és kihasználom ezeket a lehetőségeket, de soha nem adom meg nekik azt, amit akarnak (legtöbb esetben szex) hanem csak élvezem a figyelmet, a törődést, próbálkozásaikat.
tegnap 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!