Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos lány többnyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos lány többnyire csak pótlék lehet?

Figyelt kérdés

Az "átlagos lány" alatt azokat a lányokat értem, akik külsőre legalább átlagos, de nem ritkán szép arcvonásokkal rendelkeznek, van legalább egy kifejezetten szép részlet az arcukon (szem, száj, hajszín, bármi), és az alakjuk is legalább átlagos arányos, az egészséges határokon belül (tehát nincs túlsúlya).

Öltözködése az alakjához, időjáráshoz alkalomhoz választott, tiszta és ízléses, de nem extravagáns vagy mindig szexi.

Nem feltétlenül introvertált, lehet kettő közt vagy enyhén extro, de semmiképp sem exhibicionista, erősen extrovertált, partizós, "ki ha nem én".

Emelett normális, nem beképzelt, nem ribis, nem nagyszájú, dolgozik, önálló, intelligens. Egyszóval egy hétköznapi nő.


Az ilyen lányok csak azoknak a pasiknak kellenek, és nekik is csak addig, akik nem kaphatják meg a szuperszexi top kategóriás, extrovertált, mindenki által irigyelt szupernőt?


2019. máj. 25. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Erre a kérdésre az a válasz, hogy "nem" vagy az, hogy "csak bizonyos körökben van így"


Szóval a "szupercsávók" közt biztosan így van, akik két tuningautó-fesztivál között pótlékoznak, mert "szupercsajje" nem foglalkozik velük, mert annak úgyis másik 200 tuningautós csapja a szelet és némelyiknek nagyobb a fux-a, mint az övé.


De normális embereknél nem. Szerencsére.

2019. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlagos lány többnyire csak pótlék lehet. Már, ha ő ezt akarja és az önbizalomhiánya miatt erre rendezkedik be.

Amúgy természetesen nem. Ha valóban olyan egy átlagos lány, ahogy leírtad, akkor a környezetében rengeteg pasi lesz oda érte. (Az más kérdés, hogy az átlagos lány nem olyan, mint aminek leírtad.)

2019. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem. Én és a barátaim nagy része is ilyen nőkre bukunk. Ilyen szomszéd lány típus volt a legtöbb barátnő a társaságban, és aki megházasodott, az ilyen nőt vett el.



Viszont az is igaz, hogy egyikünk sem a parti király, BMW-s arc, és az azért látszik, hogy a baráti társaságból azok a lányok akik bár nem insta királynői, de lelkük mélyén azok akarnak lenni egyedül maradtak, mert a nagymenők valóban csak alkalmilag tekintettek rájuk.


A normális, vonzó, csinos, intelligens lányok közül viszont egynek sem volt gondja a randizással, pár találással (persze néha csalódtak, néha mellé nyúltak, de a magánnyal csak azok küzdöttek akik szerint nekik a Walesi herceg a minimum)

2019. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

"Emelett normális, nem beképzelt, nem ribis, nem nagyszájú, dolgozik, önálló, intelligens. Egyszóval egy hétköznapi nő."


Ez minden csak nem hétköznapi. Láttad te mostanság az embereket? Férfiakat és nőket egyaránt.


A legtöbbjük nem normális, hanem egészen egyszerűen beteges. Egészen sok irányba kiterjedően.

A 18-25ös korosztályban szereplő lányok és férfiak igen nagy része ribis/'kaszanova' és nagyszájú.

A 25-30as korosztályban szereplő nők és férfiak igen nagy része nem önálló és nem intelligens. Szánalmas, hogy sokan a saját feneküket nem képesek kitörölni (költői túlzással).


Tehát amit leírtál, az minden csak nem hétköznapi, hanem manapság már ritkaság.


A probléma veled az, hogy 0 önbizalmad van, ami rossz. Nagyon rossz.

2019. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én pont egy olyan lányba zúgtam bele, akit sokan a leírásod alapján "átlagosnak" mondanának (átlagos termet, szép vonások, egyedi, stílusos öltözködés). Nem jöhettem össze vele, mert már van valakije, és csak kedvel engem.


Ennek ellenére nem keresek egy másik "átlagos" lányt "pótléknak". Ennyit erről.

2019. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

2, Az átlagos lány olyan, amilyenből a legtöbb van.

Sem csúnya butácska, sem milliomosvadász szuperpipi nincs többségben egy közösségben, a legtöbb a normális, tanult, hétköznapi nő. Tehát "az átlagos".

2019. máj. 25. 11:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik.. Egy átlagos lány is lehet valaki számára egy igazi csoda, és a megmentője is.
2019. máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Általában az ilyenekre kattanok, csak ugye az szokott lenni a probléma, hogy így beskatujáz előre és ellenkezőjét bizonyítani sem tudom előre, lehetőség nélkül. Az ilyen "hétköznapi" nők gyakran válnak éppen ezért önmaguk áldozatává és kötnek ki csak olyan mellett, akiknek hiánypótló csupán.

32/f

2019. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#6: Igen. Az átlagos lány olyan, amilyenből a legtöbb van. Nem azt írtam, hogy az átlagos más, hanem azt, hogy az átlagos lány nem olyan, amilyennek leírtad. #4-es nagyon jól leírta, hogy milyen az átlag.

Ha magad is átlag lánynak gondolod, akkor leeshetett volna, hogy mire gondolok. Amint saját magadon is tapasztalhatod, az átlagos lányok többsége nem annyira intelligens.

2019. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem, sőt én kimondottan ilyen lányt keresek. Egy kapucnis pulcsi meg egy farmer nekem bőven elég, nem szeretem a szoknyát meg tűsarkút.


31f

2019. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!