Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos lány többnyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos lány többnyire csak pótlék lehet?

Figyelt kérdés

Az "átlagos lány" alatt azokat a lányokat értem, akik külsőre legalább átlagos, de nem ritkán szép arcvonásokkal rendelkeznek, van legalább egy kifejezetten szép részlet az arcukon (szem, száj, hajszín, bármi), és az alakjuk is legalább átlagos arányos, az egészséges határokon belül (tehát nincs túlsúlya).

Öltözködése az alakjához, időjáráshoz alkalomhoz választott, tiszta és ízléses, de nem extravagáns vagy mindig szexi.

Nem feltétlenül introvertált, lehet kettő közt vagy enyhén extro, de semmiképp sem exhibicionista, erősen extrovertált, partizós, "ki ha nem én".

Emelett normális, nem beképzelt, nem ribis, nem nagyszájú, dolgozik, önálló, intelligens. Egyszóval egy hétköznapi nő.


Az ilyen lányok csak azoknak a pasiknak kellenek, és nekik is csak addig, akik nem kaphatják meg a szuperszexi top kategóriás, extrovertált, mindenki által irigyelt szupernőt?


2019. máj. 25. 11:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Nem, sőt én kimondottan ilyen lányt keresek. Egy kapucnis pulcsi meg egy farmer nekem bőven elég, nem szeretem a szoknyát meg tűsarkút."


Hát igen... ez teszi az átlag nőt, hogy farmer+póló van rajta, vagy szoknya és tűsarkú... mint a tini romkomokban, ahol az iskola legjobb nője előbb farmerben jár, aztán szoknyát vesz, és a focicsapat kapitánya rögtön beleszeret.

2019. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem, valaki nagyon is örülne egy átlagos nőnek.
2019. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

látnom kéne ahhoz-


De ha dolgozik, már jó :D

2019. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem jó volna, egy ilyen átlagos lány, van is egy ilyen a munkahelyemen, de sajnos foglalt. :)
2019. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!