Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan nőről, akinek azt hangoztatja, hogy neki nem kell egy pasi sem?

Figyelt kérdés
Mert neki nem éri meg a sok bunkó pasival szenvedni. Bizalmas körben, egy-két pohár bor után azt is elárulja, hogy egy vibrátor sokkal több élményt képes nyújtani, mint egy férfi. És különben is jobb egyedül.

2020. nov. 2. 10:25
A kérdező szavazást indított:
Bátor dolog, hogy felvállalja a döntését!
Egy erős nő igazán sikeresen boldogulhat az életben egyedül is, kinek kell pasi?
Azért így lemarad egy csomó jó dolgoról is párkapcsolat terén
Pfff, ez a csaj egy életképtelen lúzer, valószínűleg ő az, aki alkalmatlan egy kapcsolatra
Egyéb, kommentben megírom
39 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem aki tényleg jól van társ nélkül, az nem hangoztatja, nem kompenzál, nem szidja kollektív módon az egész ellenkező nemet, hanem csak simán boldog egyedül és éli az életét.. De lehet, hogy csak magamból indulok ki :D
2020. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Azt gondolom, hogy tele van komplexusokkal, eddig rosszul választott, és kivetíti minden csalódását az összes földön élő férfira. És azt gondolom, hogy nem ártana neki egy jó pszichológus, aki segít feltárni a probléma gyökereit. Mert ez nagyon-nagyon nem úgy hangzik, mint aki ténylegesen jól érzi magát a bőrében egyedül; az ilyen ember nem szidja a komplett ellenkező nemet.
2020. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Sok dolgot megkérdőjelez bennem az, ha ezt hajtogatni kell... De ha valaki csak szimplán akkor mondja, ha kérdezik és ezt így konkrétan kijelenti, abban én nem látok semmi rosszat vagy vitathatót.


A válaszopciók kifejezetten arról árulkodnak, hogy vannak begyöpösödött emberek, akik nem akarják elhinni, hogy szép az élet úgy is, ha nem vagy másnak a valagában.

2020. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez a tipikus valaki szeressen már vagy dugjon meg burkolt üzenete
2020. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Az 1-esnek van igaza 100%-ban.
2020. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy aki ezt hajtogatja, annál épp az a helyzet, hogy ő nem kell egyetlen pasinak sem (legalábbis komolyra). Van egy "áldott jó" természete, amivel távol tart magától mindenkit, közben alig várja, hogy valaki közeledjen hozzá. De amíg így viselkedik, senki nem fog.

Ahogy előttem írták, akik tényleg jól elvannak egyedül, azok ezt nem hangoztatják lépten-nyomon. Ez olyan, mint a "diplomások". Én még igazán értékes diplomával rendelkező embertől egyszer sem hallottam, hogy ezzel kérkedett volna, ellenben a büfészakon végzetteknek azért sikerül legalább minden 10. percben beleszőni a mondanivalójukba, hogy ők bizony diplomások ám.

2020. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Az 1-es válaszoló jól megfogalmazta.
2020. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem kell neki egy pasi se kapcsolatra, csak szexre. Van ilyen. Szeretne minél több lóra felülni. Csak ezt már nem tette hozzá. Én is ismerek ilyet aki hangoztatja a szingli élet szépségét, és neki nem kell soha pasi. Minden héten más jár fel hozzá.
2020. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

Pl én.

Feladtam a társkeresést. Évekkel ezelőtt volt egy férfi akiért nagyon oda voltam. Ő csak játszott velem, Villogott a haveroknak, hogy bármikor megkaphatna, ha akarna, de nem kellek neki. Legalább egy évig próbálkoztam tök véletlenül tudtam meg, hogy barátnője van. Ez volt az a pont, amikor összedőlt bennem egy világ, azóta sem tudtam kiheverni.

Nem tartom magam rondának, időnként érdeklődnek férfiak utánam, de én inkább maradok még egy kicsit egyedül.

2020. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyenek sirjak tele ejjel egyedul a parnajukat. Nemtol fuggetlen.
2020. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!