Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak valami pótlék lehetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak valami pótlék lehetek, sosem leszek kapcsolatban ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom és mostanában elhanyagolja messengeren egy-két szót ír aztán egész nap semmit, találkozni is két-három naponta találkoznak csak, úgy hogy hogy öt percre lakik tőle sétálva és amikor nem vele beszél akkor velem nekem nagyon szimpatikus így nyilván ott vagyok messengeren vele egész nap. Találkozok is vele ha szeretné, de úgy érzem hogy talán ez valami pótlék dolog és engem úgy igazán nem is akarna..
jan. 4. 17:55
 1/7 A kérdező kommentje:
"Van egy lány barátom és mostanában elhanyagolja a párja messengeren...."
jan. 4. 18:00
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha párja van, akkor mi a kérdés?
jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Azért a történelemben volt már olyan hogy valaki szakított a párjával mert a másik férfi jobb volt
jan. 4. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha majd szakítani akár, akkor kezdj el reménykedni.
jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen az vagy.
jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te is tudod a választ barátom - igen egy pótlék vagy. Ha annyira jobbnak tartana a pasijánál akkor veled lenne ugyebár. Te vagy a lelki szemetesládája, nem mozgatsz meg benne semmit. Pazarlod az idődet.
jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te nem kellesz neki. A kis túró rudid nem hozza làzba.
jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!