Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mennyi idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő alatt lehet túl lenni egy hosszabb kapcsolaton? Honnan tudhatom, hogy nem csak pótlék lettem?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok mik azok a jelek, amik azt igazolják, hogy a másik nem tette túl magát az exén? Pár hónap alatt lehetséges egy hosszabb kapcsolatból teljes egészében érzelmileg kilépni?
2017. jún. 24. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs két egyforma eset, így erre nem lehet válaszolni. Lehet, hogy már 1 éve nem volt benne érzelmileg a kapcsolatban az illető...

Én azt gondolom, hogy nyitottan kell állni a másikhoz, rengeteget kell beszélgetni, értékes közös időt eltölteni és majd az idő megmondja, hogy működni fog-e vagy sem. Lehet, hogy három hét múlva teljesen más miatt mentek szét, mert rájöttök, hogy abszolút nem illetek össze, vagy mit tudom én és akkor rádöbbensz, hogy tök fölösleges energiát fordítani arra, amire úgysincs ráhatásod.

2017. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi a helyzet, akkor ha már én is benne vagyok egy ideje ebben a párkapcsolatban, de nem érzem hitelesnek a férfi részéről az érzelmi elköteleződést?
2017. jún. 24. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy #1-es mondja. Nincs szabály.


Van aki heteken belül túl van ilyesmin (vagy azért, mert egyszerűen ilyen sz'rik bele típus, vagy azért, mert hiába volt hosszú kapcsolat a végén már ő sem volt érzelmileg elkötelezve).


Van akinek hónapokig, évekig tart, sőt, olyan is van, aki igazán soha nem lesz túl, titokban őrizgeti magában az érzéseit az exe iránt, még akkor is, ha közben párja van, éli tovább az életét.



Ha nem érzed az értelmi elköteleződést, akkor viszont beszélj vele, és a végén gondold végig, hogy érdemes e ilyen kapcsolatban benne maradni.


Teljesen mindegy, hogy valójában nincs elköteleződés, vagy csak te érzed így (pl ha a másik részéről ennyi az elköteleződés, ő ennyit tud adni), egy életet nem lehet úgy leélni, hogy közben végig az jár majd a fejedben, hogy lehet, hogy nem téged szeret, lehet, hogy a másikat siratja veled.

2017. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2. Akkor bukta van, mert akár a feje tetejére is állhat, mindig kritikus leszel.

Ahogy mondták a többiek ez változó. Nekem volt már egy év meg volt 2 hónap.

30/f

2017. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!