Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Komolyan kérdezem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan kérdezem, hogy Hogyan lehet túllépni egy olyan kapcsolaton aminek leginkább a külső tényezők miatt lett vége?

Figyelt kérdés

Olyan ember vagyok, aki nagyon nehezen teszi túl magát minden negatív történésen és nagyon gyorsan letud csökkenni az életkedv nullára.

Próbáltam felállni, nyitni az új felé de egyszerűen nem megy mert mindig jön a múltból egy kis szösszenet ami miatt újra lesüllyedek. Pár év eltelt de ugyanannak a nyomorultnak érzem magam mint akkor. Ismerkedni... Nincs társaság, ismeretlen lányok felől akik még meg sem szólítottam is csak az abszolút negatív hűvös elutasítást érzem. Most, hogy már látom talált társat még feldolgozhatatlanabb fájdalmat és elkeseredettséget érzek.


2015. jún. 27. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott neked ami ennyire lehangol téged állandóan?
2015. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmi olyat csak szimplán az, hogy szerelmesen mentünk szét és az utolsó találkozáskor is ezt érezteti maximálisan. Olyan mint egy méreg. De már ennek pár éve vége és nem is találkoztunk.
2015. jún. 27. 23:13
 3/7 anonim válasza:
keress mást ...
2015. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mindegy hagyjuk...
2015. jún. 28. 00:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Idő. Baromi sok idő. De ezt te is tudod.

Nem siettetheted, mert úgyis a következő kapcsolatod látná kárát, ha egyáltalán eljutnál odáig, ami eleve valószínűtlen, mert szerintem azonnal vágnák a másik oldalon, hogy még nem tetted túl magad az előzőn, és ejtenének, ami meg aláásná az önbizalmad és még mélyebbre húzna a nosztalgiázás mocsarába:S

2015. jún. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ # 5-ös , az a baj, hogy igazad van de már több mint 3 éve és egyszerűen képtelen vagyok "normális" lenni bármennyire is akarom. Biztos ezért taszítom a nőket :S
2015. jún. 28. 00:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Le tudod írni nekünk, hogy milyen külső tényezőkre gondolsz? Nem lehet hogy azért kapsz ilyen negatív fogadtatást, mert neked is baromi negatív a kisugárzásod? Ha gondolod, nyugodtan írj privátban, hátha tudok valami hasznosat mondani.
2015. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!