Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok kudarctól az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok kudarctól az embernek elmehet a kedve az ismerkedéstől?

Figyelt kérdés
8 éve vagyok egyedül és három éve úgy nem akarok ismerkedni, ezt vettem észre, nem vágyok már úgy igazán barátnőre sem, rengeteg visszautasítást kaptam olyannyira nem, hogy most lett volna egy lány, aki tök szimpatikus csinos is és akart is volna tőlem valamit de valahogy így nem akartam vele találkozni és így offolódott az egész, olyan kiégésnek érzem az egészet..vagy nem tudom..
szept. 16. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet égni.
szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a kedvem ment el hanem a magamba vetett hitem.

Egy idő utan a "jó fel vagy , kedves bla bla de nem" kicsit lelohasztott és az önbizalmamat megtépazta.

szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Annál már csak az a rosszabb, amikor házas vagy, megteszel mindent és szrba sem néznek. Na az az igazi önbizalom gyilkos dolog.


Hogy nem jön össze nő, az csak kispálya.

szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. Ott még mindig megteheted azt hogy elválsz.
szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, én is elveszíteni a motivációt az ismerkedéshez. Volt már kapcsolatom, de őszintén szólva éppen olyan sokat nem tett hozzá az életemhez, igazából megszoktam az egyedüllétet és nem szeretek máshoz alkalmazkodni. Sok esetben túlértékeltnek gondolom ezt az egész "jaj, legyen párom" hajszát, amiben tényleg ki lehet égni, nem csak ez adja meg egy ember karakterét, el kell fogadni az egyedüllétet is.
szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nekem szinte mindentől is elment a kedvem, tele a világ felszínes, álszent, egoista emberekkel.
szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-6. férfiként is egyetértek. Itt nem társkeresésről szól, hanem fix szexpartner keresésről... Persze az is jobb esetben. Vágyak kergetése, álmok ráhúzása az adott személyre, nemlétező tulajdonságokkal fel aggatása.
szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
El, de még mennyire.
tegnap 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!